Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa „Mława w okresie okupacji niemieckiej 1939 – 1942” otwarta


sliderW poniedziałek 15 sierpnia w galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy zdjęć ze zbiorów Jarosława Janiszewskiego zatytułowanej „Mława w okresie okupacji niemieckiej 1939-1942″


– Wystawa obejmuje 114 zdjęć wykonanych w okresie od września 1939 r.  do roku 1942. Zdjęcia ułożone są 15 antyramach w każdej są zdjęcia z określonego obszaru, są to ulice place. Zdjęcia pochodzą ze zbiorów prywatnych kolekcjonerów Marka Kowalczyka, Lecha Prejsa, Rafała Ojrzanowskiego, Tomasza Wiśniewskiego i Jarosława Janiszewskiego – mówil o wystawie jej autor Jarosław Janiszewski.

Wystawie towarzyszy film zmontowany z materiałów archiwum niemieckiego, prezentujący sceny z życia okupacyjnego w Mławie korespondujące z wystawą. Wystawa będzie eksponowana do 4 września 2016 r.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x