Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 sierpnia Wólczański Festyn Rodzinny


obr 2Już 6 sierpnia zapraszamy wszystkich mławian na koncert z udziałem gwiazdy muzyki disco polo – zespołem CLIVER.


Wspólne świętowanie odbędzie się, jak rok temu, na placu przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2.
O godz. 19.00 na scenie wystąpi mławski zespół WML Dance, a tuż po nim duet harmonijkowy PASJONACI. Po dużej dawce rozrywki, którą zapewnią nam lokalni artyści, czeka nas jeszcze więcej muzycznych emocji. W taneczne rytmy od godz. 20.00 wprowadzi nas gwiazda wieczoru – zespół CLIVER. Wykonawcy – Cezary Hajdacki, Dariusz Szczepański, Arkadiusz Spociński i Jarosław Śmigielski zagrają znane i lubiane autorskie kompozycje, w tym największe hity takie jak: „Kanikuły”, „Moje ciało oszalało” czy „Pokaż jak się kręcisz”.

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x