Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rozbite Audi w Krajewie


krajewo 08 (2)Policja i straż pożarna zajmowały się dziś ( 9 lipca) rozbitym i porzuconym w mławskim lesie na drodze do Krajewa autem marki Audi.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie  otrzymaliśmy o godzinie 9:13. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Audi uderzył w trzy drzewa na ulicy Krajewo. W pojeździe nie było żadnej osoby. Działania straży polegały na odłączeniu akumulatora oraz instalacji gazowej zamontowanej w aucie. Obecny na miejscu zdarzenia  patrol policji ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

krajewo 08 (3) krajewo 08

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
rs6 hehe

AUDI TEAM DOMIN