Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rozbite Audi w Krajewie


krajewo 08 (2)Policja i straż pożarna zajmowały się dziś ( 9 lipca) rozbitym i porzuconym w mławskim lesie na drodze do Krajewa autem marki Audi.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie  otrzymaliśmy o godzinie 9:13. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp JRG Mława. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Audi uderzył w trzy drzewa na ulicy Krajewo. W pojeździe nie było żadnej osoby. Działania straży polegały na odłączeniu akumulatora oraz instalacji gazowej zamontowanej w aucie. Obecny na miejscu zdarzenia  patrol policji ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

krajewo 08 (3) krajewo 08

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rozbite Audi w Krajewie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
rs6 hehe
Gość

AUDI TEAM DOMIN

wpDiscuz