Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi


konopie 1.2Mławscy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi, liczącą 26 sztuk krzewów o wysokości ok. 120 cm. Nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego.

KSP Mława nabór

Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy policjanci wykryli i zabezpieczyli krzewy konopi, z których mogło powstać ponad tysiąc porcji handlowych marihuany.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, w jednej z wiosek na terenie gm. Szreńsk. Jak wynika z ustaleń, nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Krzewy hodował w specjalnie przygotowanych, foliowych cieplarniach. Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w mławskim areszcie.

W środę, 29 czerwca usłyszał zarzut z art. 63 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z tym artykułem, za przestępstwo uprawy konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

konopie1 konopie3

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ktoś
Gość

a ile takich krzaczków rośnie w lasach??, na terenach bagiennych??

wpDiscuz