Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi


konopie 1.2Mławscy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi, liczącą 26 sztuk krzewów o wysokości ok. 120 cm. Nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy policjanci wykryli i zabezpieczyli krzewy konopi, z których mogło powstać ponad tysiąc porcji handlowych marihuany.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, w jednej z wiosek na terenie gm. Szreńsk. Jak wynika z ustaleń, nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Krzewy hodował w specjalnie przygotowanych, foliowych cieplarniach. Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w mławskim areszcie.

W środę, 29 czerwca usłyszał zarzut z art. 63 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z tym artykułem, za przestępstwo uprawy konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

konopie1 konopie3

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
ktoś

a ile takich krzaczków rośnie w lasach??, na terenach bagiennych??