Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi


konopie 1.2Mławscy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi, liczącą 26 sztuk krzewów o wysokości ok. 120 cm. Nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego.


Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy policjanci wykryli i zabezpieczyli krzewy konopi, z których mogło powstać ponad tysiąc porcji handlowych marihuany.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, w jednej z wiosek na terenie gm. Szreńsk. Jak wynika z ustaleń, nielegalną uprawą zajmował się 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Krzewy hodował w specjalnie przygotowanych, foliowych cieplarniach. Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w mławskim areszcie.

W środę, 29 czerwca usłyszał zarzut z art. 63 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z tym artykułem, za przestępstwo uprawy konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

konopie1 konopie3

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ktoś
ktoś
7 lata temu

a ile takich krzaczków rośnie w lasach??, na terenach bagiennych??

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x