Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Deszcz pokrzyżował ligę. Trzy kolejki w tydzień!


W poniedziałkowe popołudnie miała zostać rozegrana siódma kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Do żadnego meczu jednak nie doszło, szyki uczestnikom pokrzyżował deszcz. Obfite opady sprawiły, że pojedynki nie zostały rozegrane.

Słoneczne ogrody Mława

– Boisko zostało zalane, w takich warunkach nie było sensu narażać zdrowia zawodników. Jeszcze nie wiem, kiedy rozegramy zaległe spotkania. Najprawdopodobniej w następnym tygodniu, na razie dokładnego terminu nie znam. Jedno jest pewne, ósma seria pójdzie zgodnie z planem czyli w czwartek 23 czerwca – wyjaśnia nadzorujący rozgrywki z ramienia mławskiego MOSiR-u Andrzej Karpiński.

Za to tydzień wcześniej poszło wszystko zgodnie z planem. W ramach szóstej serii rozegrano kilka spotkań. Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek Lubasa ze Spartą. Oba zespoły nie wygrały jeszcze meczu, złej passy nie udało się przełamać. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Takie rozstrzygnięcie gracze Lubasa przyjęli i tak z zadowoleniem. Zdobyli bowiem pierwszy punkt w debiutanckich dla siebie rozgrywkach.

Oldboye nie dali żadnych szans Ssang Geum. Tradycyjnie nie zawiedli napastnicy. Mariusz Walczak zakończył rywalizację z hattrickiem na koncie, Andrzej Karpiński popisał się dwoma celnymi strzałami. Na drugie miejsce wskoczyło Zielone Miasto, co zawdzięcza nie tylko pauzie Jokera. Dzików rozbiła 4:1, dzięki udanym akcjom zakończonym precyzyjnymi uderzeniami m.in. Przemysława Radziszewskiego.

Oto zestaw par dzisiejszej kolejki: LG – Dziki, Sparta – Ssang Geum, Netter – Oldboy, Marco – Lubas, Zielone Miasto – Joker, Mar-Trans Service – pauza

 VII kolejka: Netter – Mar-Trans Service 1:1 (M. Jeziorski – B. Kisiel), Sparta – Lubas 2:2 (J. Wieczorek, D. Ogrodziński – P. Krajewski, M. Rzeźnik), Oldboy – Ssang Geum 6:1 (M. Walczak 3, A. Karpiński 2, A. Cybulski – S. Wójcik), LG – Marco 1:0 (B. Wojtaś), Dziki – Zielone Miasto 1:4 (M. Sokół – Prz. Radziszewski 2, T. Maciejewski, M. Smoliński), Joker – pauza

Bez tytułu

Najlepsi strzelcy:  16 – Mariusz Walczak, 15 – Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 8 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500