Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Podsumowanie akcji „Cała Wieczfnia czyta dzieciom”


sliderPrzedszkolaki z Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej odwiedzały bibliotekę w każdy piątek o godz. 11:00. Co tydzień zapraszany przez bibliotekę gość czytał dzieciakom książeczkę. Po zakończeniu czytania były zabawy i zadania sprawdzające znajomość treści czytanej książki.

Słoneczne ogrody Mława

W dniu 17 czerwca 2016 roku odbyło się podsumowanie akcji „Cała Wieczfnia czyta dzieciom”.

Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania „Martynka w wesołym miasteczku”, które odczytała Pani Marzena Majko Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieczfni Kościelnej.

Następnie grupa przystąpiła do rozwiązywania krzyżówki. Aby odkryć wszystkie hasła należało wykazać się dobrą znajomością  książek czytanych podczas trwania akcji. Okazało się, że pamięć przedszkolaków jest niezawodna i w szybkim tempie odkryto hasło główne „Już niedługo wakacje”. Nie zabrakło wzajemnych podziękowań i uroczystego wręczenia książeczek.

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Wieczfni Kościelnej

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500