Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Podsumowanie akcji „Cała Wieczfnia czyta dzieciom”


sliderPrzedszkolaki z Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej odwiedzały bibliotekę w każdy piątek o godz. 11:00. Co tydzień zapraszany przez bibliotekę gość czytał dzieciakom książeczkę. Po zakończeniu czytania były zabawy i zadania sprawdzające znajomość treści czytanej książki.

KSP Mława nabór

W dniu 17 czerwca 2016 roku odbyło się podsumowanie akcji „Cała Wieczfnia czyta dzieciom”.

Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania „Martynka w wesołym miasteczku”, które odczytała Pani Marzena Majko Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieczfni Kościelnej.

Następnie grupa przystąpiła do rozwiązywania krzyżówki. Aby odkryć wszystkie hasła należało wykazać się dobrą znajomością  książek czytanych podczas trwania akcji. Okazało się, że pamięć przedszkolaków jest niezawodna i w szybkim tempie odkryto hasło główne „Już niedługo wakacje”. Nie zabrakło wzajemnych podziękowań i uroczystego wręczenia książeczek.

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Wieczfni Kościelnej

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz