Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PiS życzenia wielkanocne 2019
Logo
meblolux

XVII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych w Pułtusku


slider-pultuskW dniu 14 czerwca 2016 roku na stadionie MOSIR w Pułtusku odbył się Mityng Lekkoatletyczny dla osób niepełnosprawnych.

Wzięli w nim udział uczniowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno Wychowawczych i pensjonariusze Środowiskowych Domów Samopomocy.

Reprezentacja Mławy liczyła 7 zawodników : Natalia Stryjewska, Katarzyna Włodarczyk, Paulina Klonowska, Beata Tatuch, Jan Fydrych, Paweł Bucholski i Adrian Krajewski. Do mityngu zawodników przygotował Dariusz Woźniak.

Sportowcy z Mławy zdobyli łącznie 17 medali w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 1 brązowy.

Źródło i zdjęcia: Dariusz Woźniak

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500