Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

XVII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych w Pułtusku


slider-pultuskW dniu 14 czerwca 2016 roku na stadionie MOSIR w Pułtusku odbył się Mityng Lekkoatletyczny dla osób niepełnosprawnych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wzięli w nim udział uczniowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno Wychowawczych i pensjonariusze Środowiskowych Domów Samopomocy.

Reprezentacja Mławy liczyła 7 zawodników : Natalia Stryjewska, Katarzyna Włodarczyk, Paulina Klonowska, Beata Tatuch, Jan Fydrych, Paweł Bucholski i Adrian Krajewski. Do mityngu zawodników przygotował Dariusz Woźniak.

Sportowcy z Mławy zdobyli łącznie 17 medali w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 1 brązowy.

Źródło i zdjęcia: Dariusz Woźniak

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500