Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzinne śpiewanie w MPS nr 3


sliderPanie – Katarzyna Sęczkowska i Katarzyna Czarnomska z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Mławie zorganizowały festiwal „Rodzinne śpiewanie”.


Na scenie prezentowały się dzieci  5 i 6 letnie wraz z rodzeństwem, mamami, tatami, rodzicami. Śpiewano przy podkładzie muzycznym lub własnym akompaniamencie. Repertuar towarzyszący występom był bardzo zróżnicowany.

Naturalna, szczera i spontaniczna interpretacja wykonywanych piosenek wywoływała  gromkie oklaski i uśmiech na twarzach widzów i jury. Występy oceniało jury w składzie:  Grażyna Olejarczyk, Anna Kaszubska, Marta Barioni.  Wszystkie rodziny otrzymały pamiątkowe  dyplomy uczestnictwa.

Muzyka nie tylko łączy pokolenia, ale daje też daje dużo pozytywnej energii, radości i uśmiechu. Właśnie tych emocji nie zabrakło podczas rodzinnych występów.

Przed publicznością wystąpili:
1. Mateusz Mossakowski, Oliwia Sawicka
2. Kacper Cichaczewski ,Magdalena Cichaczewska
3. Natalia Kuśmierczyk, Krystian Kuśmierczyk
4. Magdalena Wasiela, Aleksandra Wasiela
5. Krzysztof Osiecki – Szymański, Katarzyna Szymańska, Dariusz Osiecki
6. Oliwia Jędrzejewska, Aneta Jędrzejewska
7. Tomasz Grędziński, Radosław Grędziński
8. Olga Szczepańska, Agata Szczepańska

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

RK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments