Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Egipskie ciemności nad wiaduktem na Wólce


wiadukt wólka nocąOd kilkunastu dni na wiadukcie przy dworcu kolejowym na Wólce panują zupełne ciemności. Taką informację przekazał nam jeden z czytelników portalu. Sprawdziliśmy. Rzeczywiście, żadna lampa na wiadukcie się nie świeci.


Jedyny poblask na wiadukt pada z lamp oświetlenia ulicznego ulicy Piłsudskiego. Przez wiadukt również w późnych godzinach wieczornych przemieszczają się piesi, około godziny 22 widzieliśmy tam również osobę niepełnosprawną poruszającą się na wózku.

– Nie czujemy się bezpiecznie chodząc w takich ciemnościach – pisze nasz czytelnik prosząc o interwencję.  Jak wynika z informacji uzyskanej w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich wiadukt nie został jeszcze zarządcy drogi formalnie przekazany, usterkę usuwać będzie prawdopodobnie PKP S.A jako inwestor lub bezpośredni wykonawca robót. Na razie nie jest znana ani przyczyna awarii, ani przypuszczalny termin naprawy. Do MZDW sygnały od mieszkańców miasta o tej sytuacji już wpłynęły i zostały przekazane do PKP S.A.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
As
Gość
As

Nad Wólką są też inne plagi egipskie, nie tylko ciemność

Eg
Gość
Eg

Egipskie ciemności trwały krócej:)

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Dobrze ze cpn otworzą nie długo on będzie oświetlal wiadukt . Samochodem też strach jeździć, bo nic nie widać. 3 lampy się swieca na 10 to jakaś kpina .

...
Gość
...

Ciekawe czy będzie to tak samo jak z nieczynną windą przy peronie nr 1 na dworcu Mława Miasto, która jest nieczynna od chwili oddania wiaduktu do użytku i nie ma się kto tym zająć, a niepełnosprawni czy matki z dzieckiem na wózku nie mają jak się przedostać z jednego peronu na drugi. Tragedia.