Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W sierpniu zapraszamy na rekolekcje – Kurs Pawła


DSC_0010 - KopiaParafia Świętej Rodziny w Augustowie i Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie organizują rekolekcje pod nazwą Kurs Pawła, które odbędą się w dniach od 21 do 29 sierpnia 2016 r. w parafii Świętej Rodziny w Augustowie. Rekolekcje poza wymiarem duchowym mają również charakter warsztatowy. Celem ich jest zdobycie umiejętności skutecznej ewangelizacji, a szczególnie głoszenia Dobrej Nowiny „twarzą w twarz” .

  Kurs Pawła jest propozycją dla wszystkich ludzi nie tylko świeckich, ale i duchownych, którzy pragną w sposób odważny, umiejętny i skuteczny dzielić się swoją wiarą i przekazywać ją innym osobom w różnych środowiskach. Rekolekcje te uczą jak prowadzić ludzi do Jezusa tak aby Go poznać, pokochać i naśladować.

  Celem kursu Pawła jest praktyczne przygotowanie uczestników  do różnych form głoszenia Dobrej Nowiny: na ulicy, w domu, w rodzinie, w podróży, w kościele, na lekcji religii, na rekolekcjach, w pracy i w każdej sytuacji. Kurs Pawła jest godny polecenia szczególnie tym, którzy przeszli wcześniejszą formację we wspólnotach kościelnych na innych rekolekcjach ewangelizacyjnych jak np. Kurs Filipa, Kurs  Nowe Życie, Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO).

  Głównym prowadzącym nauczania na rekolekcjach będzie Zbigniew Ignacy Kowalski, świecki ewangelizator i współautor książki do nauki ewangelizacji pt. „KERYGMA – PODRĘCZNIK EWANGELIZATORA”

Zgłoszenia i bliższe informacje:

1.Zbigniew Kowalski – Mława, tel. 514 168 818,  [email protected]

2.Anna Citko – Augustów, tel. 507 857 707,  [email protected]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x