Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Pijany za kierownicą astry na ulicy Warszawskiej


slider policjaW miniony weekend policja zatrzymała w Mławie kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Kierował autem w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 2,44 promila.


– W dniu 21 maja około. godz. 15:40, w Mławie na ulicy Warszawskiej zatrzymany został Kamil B. lat 30, zam. pow. mławski. Kierował  on pojazdem marki Opel Astra, będąc wstanie nietrzeźwości (ponad 2,44 promila) – informuje sierż. szt. Aneta Prusik  KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
ramzes
Gość
ramzes

Widziałem akcję na żywo. Zwineli 2 kolesi z astry do radiowozu i odjechali na komendę (1 miał chyba rozcięte czoło i przednia szyba po stronie pasażera rozbita była) a drugi radiowóz pilnował astry aż laweta ją zgarnie. Dziwny jest jednak wygląd auta – rozbity przód, trawa wyłaziła ze zderzaka i spod maski a przednia szyba zbita.