Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W niedzielę 29 maja – CAŁA MŁAWA BIEGA


mlawa-biegaKolejny rok z rzędu Mława włącza się do ogólnokrajowej akcji promującej zdrowy tryb życia „Cała Polska biega”. Tej wiosny bieg wystartuje w niedzielę 29 maja o godz. 18.00 z ulicy Reymonta.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Trasa biegu liczy 1,5 km i biegnie ulicami Reymonta, Lelewela i Kopernika (start przy banku BGŻ, meta – na miejskim stadionie). Wziąć w nim udział może każdy – bez względu na wiek – pod warunkiem, że nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych. Zapisy będą prowadzone już od godz. 16.30 w miejscu startu. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo złożyć oświadczenie o zdolności do udziału w biegu podpisane przez opiekuna ustawowego. Organizatorzy zapewniają zabezpieczenie imprezy przez służby medyczne i policję.

Na mecie na uczestników będą czekać grill oraz nagrody – puchary dla najliczniejszych szkół, najmłodszego i najstarszego spośród biegaczy oraz niespodzianka dla najliczniejszej rodziny. Tradycyjnie zaś nie będzie nagród za najszybsze dotarcie do mety, impreza bowiem nie jest wyścigiem i ma charakter wyłącznie rekreacyjny.

Organizatorami akcji „Cała Mława biega” są Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie, Miejski Dom Kultury w Mławie, Mławska Hala Sportowa, MKS Mławianka Mława i KS Zawkrze Mława. Burmistrz Sławomir Kowalewski zachęca do aktywności i udziału w tym wydarzeniu.

Szczegółowy regulamin biegu, mapę z zaznaczoną trasą oraz formularze oświadczeń zawodnika i opiekuna są dostępne na stronie MOSiR-u: http://www.mosir.mlawa.pl/2016/05/cala-mlawa-biega-3/.

Źródło: KN / UMMława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x