Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Absolwenci technikum w ZS nr 2 pożegnali szkołę


13087360_579413122226233_4393227258747953158_n29 kwietnia 2016 roku po raz ostatni zabrzmiał dzwonek  dla absolwentów klas maturalnych technikum w Zespole Szkół nr 2 w Mławie.

Sprzedam Piec


W tym dniu szkolna sala wypełniła się uczniami klas czwartych, dla których był to ostatni dzień pobytu w szkole. Oprócz społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście.  Piękne słowa i życzenia kierowano także pod adresem Abiturientów. Dyrektor szkoły Bożena Tomkiel pogratulowała maturzystom ukończenia szkoły i życzyła im sukcesów na egzaminie maturalnym. Obecna na uroczystości wicestarosta powiatu mławskiego Barbara Gutowska podkreśliła wyjątkowość chwili zakończenia edukacji w szkole średniej  oraz życzyła absolwentom sukcesów na egzaminach maturalnych i zawodowych. Radziła,  by w dorosłym życiu kierowali się zasadami etycznymi takimi jak: odpowiedzialność, szacunek do innych, poszanowanie dla tradycji i kultury.

Wielu absolwentów otrzymało wyróżnienia oraz nagrody, wśród nich uczniowie z najwyższą średnią w szkole  Agata Skuzińska (dwukrotna laureatka Stypendium Prezesa Rady Ministrów), Magdalena Nowakowska, Ewelina Zadora i Michał Skupiński.

Zgodnie z tradycją szkoły uroczystość pożegnania klas czwartych przygotowali uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców:  Marty Hawryś,  Anety Zawadzkiej, Doroty Dąbrowskiej i  Dariusza  Czapigi, natomiast o oprawę muzyczną podczas uroczystości zadbał szkolny zespół muzyczny „Green”.

W tym roku szkolnym mury szkoły opuściły 4 klasy absolwentów technikum (technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej i kelner).

Tymczasem maturzystów już niedługo czeka jeden z najważniejszych w życiu egzaminów – egzamin dojrzałości. Życzymy więc powodzenia na maturze!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Źródło i foto: ZS nr 2 w Mławie

oprac. RK

.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x