Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Dziewiętnastolatka napadła na 53-letniego mężczyznę


na-sygnaleTrwają czynności mławskiej policji  w sprawie rozboju, do którego doszło przed weekendem, w pobliżu dworca PKS.  Podejrzana o rozbój kobieta została zatrzymana przez  patrol natychmiast po zdarzeniu. Trafiła do mławskiego aresztu.

KSP Mława nabór

Do rozboju doszło  21 kwietnia o godz. 22:30 na ul. Targowej w Mławie. Do  przechodzącego przez kładkę, 53- letniego mieszkańca Mławy, podbiegła młoda kobieta. Popchnęła go, uderzyła i wyrwała mu z ręki saszetkę z zawartością dokumentów. Napadnięty mężczyzna natychmiast powiadomił policję.  Chwilę później, interweniujący patrol zatrzymał podejrzaną o dokonanie rozboju, którą okazała się 19- letnia kobieta, bez stałego miejsca zamieszkania. Policjanci odzyskali także należącą do pokrzywdzonego saszetkę. W dniu 22 kwietnia br, prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanej dozór.

Zgodnie z art. 280 Kodeksu karnego, za przestępstwo rozboju grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz