Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w sąsiedztwie zamkniętego przejazdu


06f6f93f7ff5f3de8c49d69d5b5c2085Ważna informacja dla kierowców: uzgodniono projekt stałej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Planowany termin wprowadzenia zmian – 15 marca br.


Po zlikwidowaniu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Kościuszki zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich jest niezbędna. 9 lutego miasto wystąpiło do Komisji ds. opiniowania ruchu na drogach powiatowych i gminnych o pozwolenie na zmianę stałej organizacji ruchu.

Ta zmiana określa kierunek ruchu oraz sposób oznakowania poziomego i pionowego. Główny kierunek ruchu zaprojektowany będzie w ciągu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Dojazd do ulicy Kolejowej będzie podporządkowany w stosunku do innych ulic.

Zniknie znak „Stop” ze skrzyżowania ulic Batalionów Chłopskich i Batorego, natomiast dwa nowe tego typu pojawią się na skrzyżowaniach ulicy Kolejowej z ulicami Batorego i Batalionów Chłopskich. Wszystkie drogi zostaną oznaczone tablicami „Zmiana Organizacji Ruchu”.

Burmistrz Sławomir Kowalewski prosi mieszkańców o ostrożną jazdę i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Źródło i zdjęcie: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x