Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gaszenie pożaru w lesie i wypomopwywanie wody z zalanych piwnic – działania strażaków w okresie 01.02. – 07.02.2016


straz2Gaszenie pożaru ogniska w lesie, a także palących się śmieci w rowie nieopodal lasu oraz wypomopwywanie wody z zalanych piwnic – to działania strażaków w okresie 01.02. – 07.02.2016.

KSP Mława nabór

06.02.2016 roku o godzinie 11.37 w Mławie przy Al. Marszałkowskiej w wyniku prawdopodobnie zaprószenia ognia przez osoby nieznane doszło do pożaru śmieci (papier i gałęzie) w pasie jezdni w pobliżu lasu. Działania zastępu z JRG PSP Mława polegały na podaniu prądu wody na palące się śmieci. Pozostałe zarzewia ognia dogaszono łopatami. Akcja trwała 38 minut.

06.02.2016 roku o godzinie 16. 20 w miejscowości Dębsk, gm. Szydłowo doszło do zalania piwnicy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Działania zastępu z OSP Szydłowo polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy szlamowej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była uszkodzona rura wodociągowa. Akcja trwała 1 godzinę 6 minut.

07.02.2016 roku o godzinie 11.34 doszło do  zalania podłogi na parterze oraz piwnicy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Radzanowie.  Działania zastępu OSP Radzanów polegały na zakręceniu zaworu wody oraz wypompowanie wody przy pomocy pompy szlamowej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było pęknięcie rury doprowadzającej wodę. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległa rura doprowadzająca wodę oraz podłoga na parterze budynku. Straty oszacowano na 2 tys. zł. Akcja trwała 1 godzinę 48 minut.

07.02.2016 roku o godzinie 16.51 Mławie przy Al. Marszałkowskiej zastępy z JRG PSP Mława gasiły pożar ogniska w lesie. Działania polegały na podaniu prądu wody na palące się ognisko aż do całkowitego ugaszenia. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie podpalenie. Akcja trwała 27 minut.

Źródło: sporządził: mł. bryg. Marek Augustynowicz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz