Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Babcie i dziadkowie świętowali z przedszkolakami z oddziału 0d


sliderW piątek 22.01.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie, przedszkolaki z oddziału 0d spotkały się ze swoimi babciami i dziadkami by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.


Na tę okazję dzieci po kierunkiem swojej wychowawczyni Elżbiety Rogozińskiej przygotowały program artystyczny. Przybyli na uroczystość goście podziwiali swoje wnuki, które recytowały wierszyki i śpiewały wesołe piosenki. Pięknie zaprezentowały się w układzie tanecznym z chustami.

Życzenia babciom i dziadkom złożyła obecna na uroczystości wicedyrektor Jolanta Tyl.

Wnuki obdarowały babcie i dziadków przygotowanymi na tę okazję upominkami. Następnie Babcie oraz Dziadkowie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

(red.)

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x