Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Babcie i dziadkowie świętowali z przedszkolakami z oddziału 0d


sliderW piątek 22.01.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie, przedszkolaki z oddziału 0d spotkały się ze swoimi babciami i dziadkami by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

KSP Mława nabór

Na tę okazję dzieci po kierunkiem swojej wychowawczyni Elżbiety Rogozińskiej przygotowały program artystyczny. Przybyli na uroczystość goście podziwiali swoje wnuki, które recytowały wierszyki i śpiewały wesołe piosenki. Pięknie zaprezentowały się w układzie tanecznym z chustami.

Życzenia babciom i dziadkom złożyła obecna na uroczystości wicedyrektor Jolanta Tyl.

Wnuki obdarowały babcie i dziadków przygotowanymi na tę okazję upominkami. Następnie Babcie oraz Dziadkowie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

(red.)

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz