Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Strażacy 5 godzin gasili płonący dom w Lipowcu Kościelnym


DSC_0012Spłonęło poddasze i jedno pomieszczenie parterowego domu jednorodzinnego w Lipowcu Kościelnym. Nikt z domowników nie został poszkodowany. Straty oszacowano na 200 tys. zł.

KSP Mława nabór

– W nocy 23 stycznia br. o godz. 2:30 otrzymaliśmy zgłoszenie pożaru. Na miejscu zdarzenia akcję jako pierwsze rozpoczęły zastępy OSP z Lipowca Kościelnego i Turzy Małej, a następnie 3 zastępy JRG Mława, oraz podnośnika hydraulicznego. Działania straży polegały na podaniu prądu wody na płonący obiekt. Ratownicy w aparatach tlenowych sprawdzili pomieszczenia budynku. Na miejscu zdarzenia była policja, oraz pogotowie energetyczne. Pomocy medycznej mieszkańcom budynku udzielił zespół ratownictwa medycznego, nie zachodziła jednak konieczność hospitalizacji – informuje mł. bryg. Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz