Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy 5 godzin gasili płonący dom w Lipowcu Kościelnym


DSC_0012Spłonęło poddasze i jedno pomieszczenie parterowego domu jednorodzinnego w Lipowcu Kościelnym. Nikt z domowników nie został poszkodowany. Straty oszacowano na 200 tys. zł.


– W nocy 23 stycznia br. o godz. 2:30 otrzymaliśmy zgłoszenie pożaru. Na miejscu zdarzenia akcję jako pierwsze rozpoczęły zastępy OSP z Lipowca Kościelnego i Turzy Małej, a następnie 3 zastępy JRG Mława, oraz podnośnika hydraulicznego. Działania straży polegały na podaniu prądu wody na płonący obiekt. Ratownicy w aparatach tlenowych sprawdzili pomieszczenia budynku. Na miejscu zdarzenia była policja, oraz pogotowie energetyczne. Pomocy medycznej mieszkańcom budynku udzielił zespół ratownictwa medycznego, nie zachodziła jednak konieczność hospitalizacji – informuje mł. bryg. Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x