Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sąsiedzi napadniętego mężczyzny już w areszcie


slider pro 1Dwaj sprawcy rozboju dokonanego 17 stycznia br. na terenie gminy Lipowiec Kościelny, na wniosek mławskiej prokuratury zostali tymczasowo aresztowani i przebywają w areszcie śledczym w Działdowie.


– Dwaj mężczyźni w wieku 34 i 36 lat 17 stycznia br. dopuścili się rozboju. 20 stycznia br. zostali zatrzymani przez policjantów z wydziału kryminalnego KPP Mława. 23 stycznia br. Sąd Rejonowy w Mławie na wniosek prokuratury wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy obu podejrzanych. Postawiono im zarzut z art. 280 kk w zbiegu z art. 157 par. 1 kk z zw. z art. 12 par. 2 kk, ze względu na to że pokrzywdzony doznał średniego uszczerbku na zdrowiu, tj. trwającego powyżej 7 dni do 6 miesięcy – informuje prokurator rejonowy Marcin Bagiński.

Przypomnijmy, 17 stycznia br. na terenie gminy Lipowiec Kościelny, dwaj sprawcy w wieku 34 i 36 lat, po wyważeniu drzwi wejściowych weszli do pomieszczeń mieszkalnych, zajmowanych przez 55- letniego mężczyznę. Obezwładnili właściciela i zażądali wydania pieniędzy. Po przeszukaniu mieszkania ukradli portfel z zawartością 10 zł, dowód osobisty oraz dekoder telewizyjny. W wyniku zdarzenia, pokrzywdzony doznał urazów żeber oraz ogólnych potłuczeń ciała i przebywa w szpitalu. Podejrzani o dokonaniu rozboju mężczyźni to mieszkańcy tej samej co pokrzywdzony, miejscowości.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x