Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pierwsza przegrana Technokabla. De Luxe blisko podium


sliderProwadzący w tabeli Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki Technokabel doznał pierwszej porażki w sezonie. Mimo to podopieczni Krzysztofa Kaliszewskiego zdołali się utrzymać na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

KSP Mława nabór

Pojedynek z drugim w tabeli Dre-Marem okazał się niezwykle emocjonujący. Do składu ekipy z powiatu żuromińskiego powrócił podstawowy rozgrywający Bartosz Pietrzak. Gra pod jego dyktando zaowocowała, wicelider po trzech setach wyszedł na prowadzenie 2:1.

Ekipa ze Szreńska nie zrezygnowała jednak z walki. Doprowadziła do wyrównania, co oznaczało, że zwycięzca został wyłoniony dopiero w tie-breaku. W nim gracze Dre-Maru byli już skuteczniejsi, dzięki czemu triumfowali 3:2.

Dwa punkty do Technokabla odrobili reprezentanci TS Relaks. Obrońcy tytułu okazali się lepsi od Transmiku. Z walki o podium po rundzie zasadniczej nie zrezygnowali także zawodnicy De Luxe. Nie dali Trójce większych szans, co sprawia, że tracą do mistrzów zaledwie dwa punkty.

Szósta seria spotkań odbędzie się 20 stycznia: Oto zestaw par: TS Relaks – Jutrzenka, De Luxe – Tytani, Dre-Mar – Trójka, Technokabel – Transmik

V kolejka (13 stycznia): TS Relaks – Transmik 3:0 (18, 20, 21), Technokabel – Dre Mar 2:3 (-24, 18, -24, 18, -10), Trójka – De Luxe 0:3 (-19, -19, -9), Tytani – Jutrzenka 1:3 (-20, 25, -21, -19)

tab

RS

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz