Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye już nie na czele, Dziki i LG nadal równoSzósta kolejka przyniosła zmianę na pozycji lidera pierwszej ligi Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Broniący tytułu Oldboye przegrali pierwszy mecz w tegorocznej odsłonie imprezy. Pogromcą mistrzów okazali się reprezentanci Jokera.

Już w pierwszym meczu zespół, któremu kapitanuje Karol Roniewicz był bardzo blisko zatrzymania najgroźniejszych rywali w walce o prymat. Ostatecznie przegrali 2:3, ale gdyby Jarosław Krystkiewicz wykorzystał rzut karny, spotkanie zakończyłoby się podziałem punktów. Zwycięsko z pojedynku wyszedł bramkarz przeciwników Michał Michalak.

Jednak w drugim pojedynku sezonu zawodnicy Jokera już nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy. Z zimną krwią wykorzystali wszystkie błędy Oldboyów, zwyciężając 5:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Sławomir Grablewski, ponadto po razie trafili Kamil Jabłonowski i bracia Krystkiewiczowie – Jarosław i Zbigniew.

Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej umocnili się piłkarze Marco. Po emocjonującym pojedynku okazali się lepsi od Fantazji. Hattricka ustrzelił Krzysztof Stępka. Mógł nawet zdobyć cztery gole, ale nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

Na drugim poziomie niezmiennie liderują dwa zespoły. Oba odniosły już po pięć zwycięstw, o pierwszeństwie Dzików decyduje lepszy bilans bramkowy. W pierwszej noworocznej kolejce lider ograł Spartę m.in. za sprawą trzech celnych strzałów Mateusza Sokoła. Natomiast LG różnicą zaledwie jednego gola okazało się lepsze od ostatniego w tabeli Mar-Trans Service.

Siódma seria spotkań zostanie rozegrana w czwartek 14 stycznia. Oto zestaw par: Oldboy – Fantazja, Marco – FC Warszawska, Sparta – Netter, Mar-Trans Service – Dziki, LG – Ssang Geum, Joker – pauza

I liga
VI kolejka: Fantazja – Marco 5:7 (M. Jeziorski 2, M. Waśniewski 2, A. Wałowski – K. Stępka 3, A. Brzyski, R. Falkowski, Prz. Kwieciński, P. Bartoszewski), Joker – Oldboy 5:2 (S. Grablewski 2, Z. Krystkiewicz, J. Krystkiewicz, K. Jabłonowski – J. Szmyt, K. Osiecki), FC Warszawska – pauza

tab1
Najlepsi strzelcy: 8 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 5 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Dawid Barciński (Joker), Arkadiusz Brzyski (Marco)

II liga
VI kolejka: Sparta Mława – Dziki 2:4(M. Chiliński 2 – M. Sokół 3, B. Tyszka), Ssang Geum – Netter 3:1 (S. Wójcik 2, Ł. Ćwiliński – K. Dąbrowski), LG – Mar-Trans Service 5:4 (P. Nawotczyński 2, P. Golański, M. Buczkowski, P. Chmiel – B. Kisiel 2, M. Kisiel, M. Kisiel).

tab2
Najlepsi strzelcy: 13 – Bartosz Tyszka (Dziki), 12 – Mateusz Chiliński (Sparta), 8 – Bartosz Kisiel (Mar-Trans Service)

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x