Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwóch kierowców po alkoholu – to bilans poniedziałkowej akcji mławskiej policji


bilans-weekenduMławska policja w poniedziałek 7 grudnia br. przeprowadziła zapowiadane wcześniej działania prewencyjno-kontrolne w ramach ogólnopolskiej akcji pn. „Alkohol i narkotyki”.

KSP Mława nabór

Trwająca dobę akcja, prowadzona była na drogach całego powiatu mławskiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 1220 kierujących. W kilku przypadkach użyli także testerów narkotykowych. Zatrzymano dwóch kierowców kierujących autem po spożyciu alkoholu.

W poniedziałek o godz. 7:35 na ul. Napoleońskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Focus. 43- letni Grzegorz J., mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu. Kilka minut wcześniej, w Turzy Małej, patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra. Kierowca opla, 42- letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie 0,19 promila alkoholu (tj. stan po użyciu alkoholu). Jest to wykroczenie. Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do sądu. Obu kierowcom policjanci odebrali prawa jazdy.

oprac. JK
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz