Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie oferty w konkursie na dyrektora Mławskiej Hali Sportowej


mhsZarząd powiatu wybierze dyrektora MHS  z dwu kandydatur, o ile spełnią kryteria formalne.

– W terminie określonym w uchwale Zarządu Powiatu na złożenie wymaganych dokumentów wpłynęły dwie oferty. Burmistrz wskazał swoich kandydatów do komisji konkursowej i na najbliższym posiedzeniu zarządu taka komisja zostanie powołana – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.

Wczoraj 7 grudnia, minął termin składania dokumentów aplikacyjnych w postępowaniu konkursowym na stanowisko dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie sportu lub oświaty, z preferowanym menedżerem sportu, oraz dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim w działalności sportowej lub oświatowej. Ponadto kandydat powinien być zdrowy i nie karany. W składanych dokumentach winna znaleźć się między innymi pisemna ramowa koncepcja funkcjonowania MHS.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
gość
Gość
gość

Do osa ~ nie bierz tak bezpośrednio mojej dygresji w kwestii tła. Chciałem powiedzieć że to ustawiony konkurs,więc bez sensu startować. Nie życzę nikomu źle, tylko żeby zgodnie z prawem odpowiedzieli za swoje kabinacje i niepotyzm. Czyli życzę im na co zasługują i wszystkiego najgorszego co z tym związane. .

mlawskie realia-precz z PSL
Gość
mlawskie realia-precz z PSL

Jeden z kandydatów nie jest w temacie, tzn. że będzie tłem dla pewnego kandyta i świeżo upieczonego menadżera sportu,oraz zięcia w jednym. Antcz.. z rodziną górą! ! OBY ZOSTALI ZA TO UKARANI ! Najlepiej rodzinnie!

osa
Gość
osa

To trzeba było się zgłosić do konkursu. Może byłbyś lepszy od tła i zięcia. Nie życz nikomu źle, to nieładnie

CBA
Gość
CBA

Szanowna Redakcja nie moze podać nazwisk kandydatów? Czy to jest tajne? Moze jako strona społeczna weźmie udział jako obserwator konkursu,,szczególnie jeżeli pojawiają się szeroko informacje o możliwych nieprawidłowościach przy jego organizacji? Moze dowiemy się czy faktycznie do konkursu stanął zięć miejscowego dygnitarza PSL? Jeżeli tak by było i konkurs miał by być tylko po to zorganizowany to jest to forma korupcji z urzędu ścigania przez organy Państwa, wiec komisja z wdzięcznością przyjmie w swe szeregi bezstronnego obserwatora:).

staton
Gość
staton

Ciekawi mnie co znaczy „być zdrowy”. Czy zaświadczenie od psychiatry też jest niezbędne??Teraz tyle różnych koncepcji rozwoju funkcjonuje w naszym pięknym kraju, że widzę świetlaną przyszłość dla psychologów, psychiatrów i leczenia zamkniętego (zamkniętego ….. w każdej odmianie).