Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie oferty w konkursie na dyrektora Mławskiej Hali Sportowej


mhsZarząd powiatu wybierze dyrektora MHS  z dwu kandydatur, o ile spełnią kryteria formalne.


– W terminie określonym w uchwale Zarządu Powiatu na złożenie wymaganych dokumentów wpłynęły dwie oferty. Burmistrz wskazał swoich kandydatów do komisji konkursowej i na najbliższym posiedzeniu zarządu taka komisja zostanie powołana – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.

Wczoraj 7 grudnia, minął termin składania dokumentów aplikacyjnych w postępowaniu konkursowym na stanowisko dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie sportu lub oświaty, z preferowanym menedżerem sportu, oraz dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim w działalności sportowej lub oświatowej. Ponadto kandydat powinien być zdrowy i nie karany. W składanych dokumentach winna znaleźć się między innymi pisemna ramowa koncepcja funkcjonowania MHS.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
8 lata temu

Do osa ~ nie bierz tak bezpośrednio mojej dygresji w kwestii tła. Chciałem powiedzieć że to ustawiony konkurs,więc bez sensu startować. Nie życzę nikomu źle, tylko żeby zgodnie z prawem odpowiedzieli za swoje kabinacje i niepotyzm. Czyli życzę im na co zasługują i wszystkiego najgorszego co z tym związane. .

mlawskie realia-precz z PSL
mlawskie realia-precz z PSL
8 lata temu

Jeden z kandydatów nie jest w temacie, tzn. że będzie tłem dla pewnego kandyta i świeżo upieczonego menadżera sportu,oraz zięcia w jednym. Antcz.. z rodziną górą! ! OBY ZOSTALI ZA TO UKARANI ! Najlepiej rodzinnie!

osa
osa
8 lata temu

To trzeba było się zgłosić do konkursu. Może byłbyś lepszy od tła i zięcia. Nie życz nikomu źle, to nieładnie

CBA
CBA
8 lata temu

Szanowna Redakcja nie moze podać nazwisk kandydatów? Czy to jest tajne? Moze jako strona społeczna weźmie udział jako obserwator konkursu,,szczególnie jeżeli pojawiają się szeroko informacje o możliwych nieprawidłowościach przy jego organizacji? Moze dowiemy się czy faktycznie do konkursu stanął zięć miejscowego dygnitarza PSL? Jeżeli tak by było i konkurs miał by być tylko po to zorganizowany to jest to forma korupcji z urzędu ścigania przez organy Państwa, wiec komisja z wdzięcznością przyjmie w swe szeregi bezstronnego obserwatora:).

staton
staton
8 lata temu

Ciekawi mnie co znaczy „być zdrowy”. Czy zaświadczenie od psychiatry też jest niezbędne??Teraz tyle różnych koncepcji rozwoju funkcjonuje w naszym pięknym kraju, że widzę świetlaną przyszłość dla psychologów, psychiatrów i leczenia zamkniętego (zamkniętego ….. w każdej odmianie).

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x