Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Samobójcza śmierć pod kołami Pendolino ?


wypadek M Miasto

fot. KPP Mława

KSP Mława nabór

Policja i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku na torach w okolicy stacji Mława Miasto, w którym pociąg Pendolino przejechał znajdującą się na torach 44 – letnią mieszkankę Mławy.

– Istnieje podejrzenie skutecznej próby samobójczej, w tym kierunku prowadzone są czynności. Jutro też znane będą wyniki sekcji – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Wypadek zdarzył się w niedzielę o godz. 13:50, w pobliżu stacji kolejowej Mława Miasto. Według dotychczasowych ustaleń policji, maszynista pociągu Pendolino, relacji Kraków Główny – Gdynia, na torowisku zauważył człowieka. Użył sygnałów dźwiękowych i rozpoczął hamowanie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz