Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Samobójcza śmierć pod kołami Pendolino ?


wypadek M Miasto

fot. KPP Mława


Policja i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku na torach w okolicy stacji Mława Miasto, w którym pociąg Pendolino przejechał znajdującą się na torach 44 – letnią mieszkankę Mławy.

– Istnieje podejrzenie skutecznej próby samobójczej, w tym kierunku prowadzone są czynności. Jutro też znane będą wyniki sekcji – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Wypadek zdarzył się w niedzielę o godz. 13:50, w pobliżu stacji kolejowej Mława Miasto. Według dotychczasowych ustaleń policji, maszynista pociągu Pendolino, relacji Kraków Główny – Gdynia, na torowisku zauważył człowieka. Użył sygnałów dźwiękowych i rozpoczął hamowanie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x