Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mistrz zaczął od wygranej. Walka na dwóch poziomach


KSP Mława nabór

Pierwsze mecze czwartej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu za nami. Zespoły zostały podzielone na dwa poziomy. Na pierwszym będzie rywalizować pięć drużyn, na drugim sześć. Wszystkie, bez względu na podział, zmierzą się na koniec sezonu w tzw. Pucharze Ligi.

Inauguracyjna kolejka przyniosła kilka ciekawych spotkań. W grupie mistrzowskiej już inaugurację mistrz rywalizował z wicemistrzem. Pierwsza połowa zapowiadała łatwy sukces Oldboyów. W ciągu dwunastu minut trafili do bramki aż trzykrotnie. Na listę strzelców wpisali się Szymon Chmielewski, Andrzej Karpiński i Mariusz Walczak.

Jednak rywal nie zrezygnował z walki. Szybko zdobył dwa gole, a w końcówce mógł nawet doprowadzić do wyrównania. Jarosław Krystkiewicz wykonywał rzut karny, ale skuteczną interwencją popisał się stojący w bramce obrońców tytułu Michał Michalak.

Na drugim poziomie rozegrano trzy pojedynki. Dwa z nich zakończyły się identycznym wynikiem – Dziki i LG pokonały swoich przeciwników 5:3. Natomiast w ostatnim meczu padł remis, reprezentanci Ssang Geum i Netter zdobyli po dwa gole.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane w czwartek 26 listopada. Na pierwszym poziomie zmierzą się Fantazja z Oldboyami, a FC Warszawska z Marco. Natomiast na drugim dojdzie do rywalizacji Ssang Geum z LG, Dzików z Mar-Trans Service oraz Sparty z Netterem.

Wyniki
I liga
I kolejka: Marco – Fantazja 3:1 (K. Mól, A. Brzyski, Prz. Kwieciński – Ł. Manelski), Oldboy – Joker 3:2 (Sz. Chmielewski, A. Karpiński, M. Walczak – D. Barański, J. Krystkiewicz), FC Warszawska – pauza

tab 1

II liga
I kolejka: Sparta – Dziki 3:5 (M. Chiliński 2, D. Kozłowski – D.Szwarc, P. Lisowski, D. Kaczerski, samobójcza), Netter – Ssang Geum 2:2 (K. Dąbrowski 2 – S. Wójcik, P. Szydłowski), Mar-Trans Service – LG 3:5 (M. Kisiel 2, D. Wydurski – D. Gralewicz 2, P. Nawotczyński, M. Buczkowski, K. Siemianowski)
tab 2

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz