Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czarna dziura na wiadukcie w Konopkach


DSC_0067Inwestor chyba za karę zrobił nam taką czarną dziurę. Jest barierka, przerwa i znów barierka.

KSP Mława nabór

Od dłuższego czasu w Mławie słychać sarkanie na opieszałość PKP w oddawaniu wybudowanych już wiaduktów. Nowe inwestycje na ogół powinny mieszkańców cieszyć. Jednak tak nie dzieje się zawsze. Okazuje się że nawet oddanie wiaduktu do użytku jakieś problemy rozwiązuje, ale przynajmniej w przypadku Konopek jakieś też rodzi.

– Temat znany jest od roku, dotyczy wiaduktów, a konkretnie wiaduktu w Konopkach – na ostatniej sesji rady powiatu skarżyła się radna Alicja Rychcik.
Mieszkańcy zwracali się w listopadzie 2014 r. o pomoc w poprawieniu bezpieczeństwa na drodze powiatowej i wojewódzkiej przez Konopki.

– We wrześniu 2014 wiadukt na drodze wojewódzkiej został oddany do użytku. Skutki niedoróbek są już widoczne. Kilka stłuczek, kilka wywrotek, samochód który zjechał po nasypie. Walczyliśmy o ciąg dla pieszych, inwestor nie wziął naszych wniosków pod uwagę. A chyba za karę zrobił taką czarną dziurę. Jest barierka, przerwa i znów barierka. Mam pytanie co dalej mamy robić? Zbieramy podpisy, a jak nie ma innej rady, może powinniśmy zbierać pieniądze i sami kawałek barierki postawić Proszę o radę, co dalej proszę państwa, co dalej? – apelowała radna Rychcik.

JK

Wiadukt w Konopkach znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej 615 zarządzanej przez urząd marszałkowski. Inwestorem jest PKP S.A.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Czarna dziura na wiadukcie w Konopkach"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
XY
Gość

Że też nikt nikt nie potrafi przeciąć tego węzła. Pewnie jak dojdzie do nieszczęścia to się rozwiązanie znajdzie

brak słów
Gość

…to tylko w Polsce

...
Gość

była/eś gdzieś poza Polską?????????????

wpDiscuz