Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czarna dziura na wiadukcie w Konopkach


DSC_0067Inwestor chyba za karę zrobił nam taką czarną dziurę. Jest barierka, przerwa i znów barierka.

Od dłuższego czasu w Mławie słychać sarkanie na opieszałość PKP w oddawaniu wybudowanych już wiaduktów. Nowe inwestycje na ogół powinny mieszkańców cieszyć. Jednak tak nie dzieje się zawsze. Okazuje się że nawet oddanie wiaduktu do użytku jakieś problemy rozwiązuje, ale przynajmniej w przypadku Konopek jakieś też rodzi.

– Temat znany jest od roku, dotyczy wiaduktów, a konkretnie wiaduktu w Konopkach – na ostatniej sesji rady powiatu skarżyła się radna Alicja Rychcik.
Mieszkańcy zwracali się w listopadzie 2014 r. o pomoc w poprawieniu bezpieczeństwa na drodze powiatowej i wojewódzkiej przez Konopki.

– We wrześniu 2014 wiadukt na drodze wojewódzkiej został oddany do użytku. Skutki niedoróbek są już widoczne. Kilka stłuczek, kilka wywrotek, samochód który zjechał po nasypie. Walczyliśmy o ciąg dla pieszych, inwestor nie wziął naszych wniosków pod uwagę. A chyba za karę zrobił taką czarną dziurę. Jest barierka, przerwa i znów barierka. Mam pytanie co dalej mamy robić? Zbieramy podpisy, a jak nie ma innej rady, może powinniśmy zbierać pieniądze i sami kawałek barierki postawić Proszę o radę, co dalej proszę państwa, co dalej? – apelowała radna Rychcik.

JK

Wiadukt w Konopkach znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej 615 zarządzanej przez urząd marszałkowski. Inwestorem jest PKP S.A.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
XY
Gość
XY

Że też nikt nikt nie potrafi przeciąć tego węzła. Pewnie jak dojdzie do nieszczęścia to się rozwiązanie znajdzie

brak słów
Gość
brak słów

…to tylko w Polsce

...
Gość
...

była/eś gdzieś poza Polską?????????????