Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Między Ciechanowem a Mławą. Nowa posłanka


cicholskaTo już pewne. Anna Ewa Cicholska z Regimina, kandydująca z siódmego miejsca na liście PiS zostanie posłanką.

KSP Mława nabór

W wyborach do sejmu uzyskała siódmy wynik na liście. Mandat poselski złożył na ręce Marszałka Sejmu Jan Kurek – burmistrz Mszczonowa. W związku z tym mandat obejmie kolejna na liście – Anna Cicholska.

– Bardzo się cieszę że będę sprawować mandat posła. Moje biuro poselskie będzie otwarte dla wszystkich, niezależnie od poglądów i przekonań. Każdy zostanie przyjęty i wysłuchany – ponawia swoje deklaracje Anna Cicholska.

Anna Ewa Cicholska (Regimin) absolwentka Uniwersytetu M.Kopernika w Toruniu. Magister chemii.
Obecnie dyrektorka Gminnego Zespołu Szkół w Regiminie. Radna rady powiatu ciechanowskiego. Zainicjowała rozszerzenie działalności fundacji A.Bąkowskiej, współpracującej z Fundacją Batorego, zajmującą się przydzielaniem stypendiów dla młodzieży z małych miejscowości i środowisk wymagających wsparcia. Współpracuje ze Stowarzyszeniem ’13 grudnia’.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Między Ciechanowem a Mławą. Nowa posłanka"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mink
Gość

Mam nadzieję, że nowa pani poseł nie skupi się tylko na sprawach związanych z Ciechanowem i zauważy też Mławę.

...
Gość

Taaa, tak jak Koźlakiewicz 😀
Kto umie liczyć niech liczy na siebie.
Mławiacy (nie Mławianie) zawsze psioczyli na Ciechanowian, a teraz zaczynają się łasić – jakie to płytkie zawsze mnie to wnerwiało.

Remi
Gość

Pani poseł nie jest ani z Ciechanowa ani z Mławy tylko z Regimina, który leży pomiędzy tymi miastami a więc może to i lepiej.

mink
Gość

Tyle, ze Regimin jest w powiecie ciechanowskim i bardzo blisko Ciechanowa.

Czytelnik
Gość

Gratulacje dla Pani Poseł ale jestem pełen podziwu dla Waszej redakcji, że tak szybko wychwyciła tę informację. To dobrze świadczy o Waszym portalu. Pozdrawiam.

wpDiscuz