Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Między Ciechanowem a Mławą. Nowa posłanka


cicholskaTo już pewne. Anna Ewa Cicholska z Regimina, kandydująca z siódmego miejsca na liście PiS zostanie posłanką.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W wyborach do sejmu uzyskała siódmy wynik na liście. Mandat poselski złożył na ręce Marszałka Sejmu Jan Kurek – burmistrz Mszczonowa. W związku z tym mandat obejmie kolejna na liście – Anna Cicholska.

– Bardzo się cieszę że będę sprawować mandat posła. Moje biuro poselskie będzie otwarte dla wszystkich, niezależnie od poglądów i przekonań. Każdy zostanie przyjęty i wysłuchany – ponawia swoje deklaracje Anna Cicholska.

Anna Ewa Cicholska (Regimin) absolwentka Uniwersytetu M.Kopernika w Toruniu. Magister chemii.
Obecnie dyrektorka Gminnego Zespołu Szkół w Regiminie. Radna rady powiatu ciechanowskiego. Zainicjowała rozszerzenie działalności fundacji A.Bąkowskiej, współpracującej z Fundacją Batorego, zajmującą się przydzielaniem stypendiów dla młodzieży z małych miejscowości i środowisk wymagających wsparcia. Współpracuje ze Stowarzyszeniem ’13 grudnia’.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
mink

Mam nadzieję, że nowa pani poseł nie skupi się tylko na sprawach związanych z Ciechanowem i zauważy też Mławę.

...

Taaa, tak jak Koźlakiewicz 😀
Kto umie liczyć niech liczy na siebie.
Mławiacy (nie Mławianie) zawsze psioczyli na Ciechanowian, a teraz zaczynają się łasić – jakie to płytkie zawsze mnie to wnerwiało.

Remi

Pani poseł nie jest ani z Ciechanowa ani z Mławy tylko z Regimina, który leży pomiędzy tymi miastami a więc może to i lepiej.

mink

Tyle, ze Regimin jest w powiecie ciechanowskim i bardzo blisko Ciechanowa.

Czytelnik

Gratulacje dla Pani Poseł ale jestem pełen podziwu dla Waszej redakcji, że tak szybko wychwyciła tę informację. To dobrze świadczy o Waszym portalu. Pozdrawiam.