Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie wyróżnieni. Starosta Mławski wręczył nagrody


nagrodystarosty1W dniu 29 października br. odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Mławskiego. Spotkanie rozpoczęło się wręczeniem nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2014/2015 oraz laureatów konkursów, olimpiad w dziedzinach naukowej, kulturalnej, artystycznej i innych na szczeblu co najmniej wojewódzkim.


I tak nagrody Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

Arkadiusz Staśczak  z Zespołu Szkół Nr  1 w Mławie

Maciej Chrzczon  z Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie

Beata Wasiłowska  z Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie

Mateusz Maćkowski  z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie.

Nagrodę Starosty Mławskiego dla laureatów konkursów, olimpiad w dziedzinach naukowej, kulturalnej, artystycznej i innych na szczeblu co najmniej wojewódzkim otrzymała Agnieszka Brzezińska – absolwentka Zespołu Szkół Nr 2 w Mławie – która w 2015 roku zajęła  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta w kategorii indywidualnej, a w 2014 roku otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Geologiczno – Środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.

Nagrody laureatom wręczyli Starosta Mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski, Wicestarosta Barbara Gutowska, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Antczak.  Maciej Chrzczon odebrał nagrodę osobiście, w imieniu pozostałych laureatów – odebrali rodzice.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x