Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Uczniowie wyróżnieni. Starosta Mławski wręczył nagrody


nagrodystarosty1W dniu 29 października br. odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Mławskiego. Spotkanie rozpoczęło się wręczeniem nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2014/2015 oraz laureatów konkursów, olimpiad w dziedzinach naukowej, kulturalnej, artystycznej i innych na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

I tak nagrody Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

Arkadiusz Staśczak  z Zespołu Szkół Nr  1 w Mławie

Maciej Chrzczon  z Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie

Beata Wasiłowska  z Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie

Mateusz Maćkowski  z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie.

Nagrodę Starosty Mławskiego dla laureatów konkursów, olimpiad w dziedzinach naukowej, kulturalnej, artystycznej i innych na szczeblu co najmniej wojewódzkim otrzymała Agnieszka Brzezińska – absolwentka Zespołu Szkół Nr 2 w Mławie – która w 2015 roku zajęła  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta w kategorii indywidualnej, a w 2014 roku otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Geologiczno – Środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”.

Nagrody laureatom wręczyli Starosta Mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski, Wicestarosta Barbara Gutowska, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Antczak.  Maciej Chrzczon odebrał nagrodę osobiście, w imieniu pozostałych laureatów – odebrali rodzice.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz