Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy plac zabaw w przedszkolu na Hożej


sliderOd dziś mławskie przedszkolaki mogą korzystać z nowego placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie przy ul. Hożej.


Na placu przedszkola pojawiły się przeróżne drewniane, jak i metalowe urządzenia: statek, bujaki, rekin, wieloryb, zebry, żyrafa, kompas, huśtawki, piramida, zestaw rysy, domek leśny.

Plac o powierzchni 271 m kw. wyłożony został kolorową, amortyzującą nawierzchnią poliuretanową. Pojawiły się też urządzenia towarzyszące: stolik, ławka zwierzak, ławka z oparciem, kosz na śmieci, tablica regulaminowa.Plac zabaw kosztował prawie 300 tys. zł i został sfinansowany ze środków budżetu miasta.

– Z placu zabaw w godzinach pracy przedszkola (8 – 17) mogą korzystać także dzieci spoza placówki, jednak wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów – wyjaśnia Elżbieta Bieńkowska dyrektor ZPO nr 3 w Mławie

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
iza
iza
6 lata temu

super!!!oby takich placów zabaw więcej!!!!

rex
rex
6 lata temu

A co robiło tam sześciu wspaniałych ? Chodzi o tych: w kapeluszu, w biało-czarnej sukience, łysym, drugim łysym, siwym i w żółtych portkach.

...
...
6 lata temu
Reply to  rex

Dziwne pytania zadajesz 😀
Przecież bez tych panów jakieś otwarcie czy obojętnie jaka inna uroczystośc to uroczystość nieważna, to tak jakby jej w ogóle nie było.
To nasza mławska, a chyba nawet polska tradycja 😀

niełysy
niełysy
6 lata temu
Reply to  rex

łysi rządzą 🙂

...
...
6 lata temu

Tak, nasz burmistrz w takich miejscach bardzo dobrze się prezentuje, jest idealny do otwierania dróg, chodników, boisk, placów różnego typu i innych obiektów, umie się uśmiechać, umie trzymać nożyczki, przecinać wstęgi, pomachać ludziom, wygłosić mowę, ale… nie na tym polegają obowiązki burmistrza.
Nie umie zadbać o bezpieczeństwo miasta, w którym powinien być gospodarzem, a nie maskotką reprezentującą ratusz.

an
an
6 lata temu
Reply to  ...

… rzeczywiście do tego jest idealny. to konkret. a krytyka też konkretna, czy jakaś ogólnikowa?

...
...
6 lata temu
Reply to  an

– Czy Mława jest miastem bezpiecznym??
– czy drogi w Mławie są bezpieczne
– Czy remontowanie ulic i robienie przy nich z jednej strony chodnika, a z drugiej strony ścieżki rowerowej jest bezpieczne (miejsca jest dość i na jedno i na drugie)??
– Czy jest wystarczająca ilość skrzyżowań z sygnalizacją świetlną przy wciąż rosnącej liczbie samochodów?? – wiadomo prowadzi to i do korków, ale Warszawa ma korki i to olbrzymie i ludzie jakoś żyją
– Czy jest wystarczająca liczba ścieżek rowerowych??
To tylko niektóre przykłady dot. bezpieczeństwa na drodze

rodzic
rodzic
6 lata temu

Pięknie się prezentuje. Dzieciaczki będą miały frajdę. Oby tylko omijali go wandale.

staton
staton
6 lata temu
Reply to  rodzic

Burmistrz czy plac zabaw??

rodzic
rodzic
6 lata temu
Reply to  staton

jak stryjenka woli 🙂

Karola
Karola
6 lata temu

A ja przez chwilę myślałam, że na Hożej spadł śnieg – super fotka.

EwaK
EwaK
6 lata temu

Szaleństwo! Dzieciaki będą miały radochę 🙂
ps dobry patent z folią

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x