Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Nowy plac zabaw w przedszkolu na Hożej


sliderOd dziś mławskie przedszkolaki mogą korzystać z nowego placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie przy ul. Hożej.Handemade with love Lucky&Berry

Na placu przedszkola pojawiły się przeróżne drewniane, jak i metalowe urządzenia: statek, bujaki, rekin, wieloryb, zebry, żyrafa, kompas, huśtawki, piramida, zestaw rysy, domek leśny.

Plac o powierzchni 271 m kw. wyłożony został kolorową, amortyzującą nawierzchnią poliuretanową. Pojawiły się też urządzenia towarzyszące: stolik, ławka zwierzak, ławka z oparciem, kosz na śmieci, tablica regulaminowa.Plac zabaw kosztował prawie 300 tys. zł i został sfinansowany ze środków budżetu miasta.

– Z placu zabaw w godzinach pracy przedszkola (8 – 17) mogą korzystać także dzieci spoza placówki, jednak wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów – wyjaśnia Elżbieta Bieńkowska dyrektor ZPO nr 3 w Mławie

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

avatar
1500
iza
Gość
iza

super!!!oby takich placów zabaw więcej!!!!

rex
Gość
rex

A co robiło tam sześciu wspaniałych ? Chodzi o tych: w kapeluszu, w biało-czarnej sukience, łysym, drugim łysym, siwym i w żółtych portkach.

...
Gość
...

Dziwne pytania zadajesz 😀
Przecież bez tych panów jakieś otwarcie czy obojętnie jaka inna uroczystośc to uroczystość nieważna, to tak jakby jej w ogóle nie było.
To nasza mławska, a chyba nawet polska tradycja 😀

niełysy
Gość
niełysy

łysi rządzą 🙂

...
Gość
...

Tak, nasz burmistrz w takich miejscach bardzo dobrze się prezentuje, jest idealny do otwierania dróg, chodników, boisk, placów różnego typu i innych obiektów, umie się uśmiechać, umie trzymać nożyczki, przecinać wstęgi, pomachać ludziom, wygłosić mowę, ale… nie na tym polegają obowiązki burmistrza.
Nie umie zadbać o bezpieczeństwo miasta, w którym powinien być gospodarzem, a nie maskotką reprezentującą ratusz.

an
Gość
an

… rzeczywiście do tego jest idealny. to konkret. a krytyka też konkretna, czy jakaś ogólnikowa?

...
Gość
...

– Czy Mława jest miastem bezpiecznym??
– czy drogi w Mławie są bezpieczne
– Czy remontowanie ulic i robienie przy nich z jednej strony chodnika, a z drugiej strony ścieżki rowerowej jest bezpieczne (miejsca jest dość i na jedno i na drugie)??
– Czy jest wystarczająca ilość skrzyżowań z sygnalizacją świetlną przy wciąż rosnącej liczbie samochodów?? – wiadomo prowadzi to i do korków, ale Warszawa ma korki i to olbrzymie i ludzie jakoś żyją
– Czy jest wystarczająca liczba ścieżek rowerowych??
To tylko niektóre przykłady dot. bezpieczeństwa na drodze

rodzic
Gość
rodzic

Pięknie się prezentuje. Dzieciaczki będą miały frajdę. Oby tylko omijali go wandale.

staton
Gość
staton

Burmistrz czy plac zabaw??

rodzic
Gość
rodzic

jak stryjenka woli 🙂

Karola
Gość
Karola

A ja przez chwilę myślałam, że na Hożej spadł śnieg – super fotka.

EwaK
Gość
EwaK

Szaleństwo! Dzieciaki będą miały radochę 🙂
ps dobry patent z folią