Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzecia wiktoria Grędzińskiego. Bracia na podium


sprtMławski kolarz Bartosz Grędziński wygrał kolejny wyścig na dystansie Mega w tegorocznym cyklu Mazovia MTB Marathon. W Olsztynie zostawił w tyle całą koalicję niezwykle mocnych rywali. Wśród nich byli inni nasi reprezentanci na czele z Michałem Różańskim.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Tegoroczny cykl zbliża się do końca i wszystko wskazuje na to, że Grędziński nie będzie miał problemów z wygraniem kategorii MM1. Zdecydowanie w niej przewodzi, drugi w zestawieniu Cezary Florczak z Sochaczewa nie może się pochwalić tak spektakularnymi występami jak zawodnik Retro Rowery Duda Team.

W Olsztynie zanotował już trzecie zwycięstwo w sezonie na dystansie Mega. Wcześniej okazał się najlepszy w Mrozach i Piasecznie. Triumf w niedzielę 6 września zawdzięcza kapitalnemu finiszowi. Przejechał linię mety jak pierwszy, wyprzedzając miejscowego zawodnika Grzegorza Maleszkę o trzy setne sekundy. Na trzecim miejscu dojechał kolejny nasz kolarz Michał Różański.

Kolarze z powiatu mławskiego nie próżnowali także na innych dystansach. Bartosz Stryjewski wygrał kategorii wiekową FMO w wyścigu Fit, w zestawieniu generalnym był szósty. Natomiast jego młodszy brat Jan powalczył z powodzeniem na dystansie Hobby. Zajął drugie miejsce, przy okazji okazał się najlepszy wśród rówieśników.

W stolicy Warmii i Mazur nie zabrakło debiutantów. Swój premierowy wyścig w ramach cyklu zaliczyli Michał Chlastosz i Michał Rzepliński, zajmując odpowiednio 55. i 123. miejsce.

Wyniki
Mega (54 km): 1. Bartosz Grędziński (1 w MM1), 3. Michał Różański (2 w M1), 51. Michał Biranowski (11 w M1)
Fit (29 km): 6. Bartosz Stryjewski (1 w FM0), 18. Bartosz Pawłowski (4 w FM1), 55. Michał Chlastosz (18 w FM2), 64. Paweł Rudziński (23 w FM2), 111. Janusz Jastrzębowski (31 w FM3), 123. Michał Rzepliński (39 w FM2), 199. Sebastian Kwieciński (55 w FM3), 200. Klaudiusz Kwieciński (61 w FM2)
Hobby (7 km): 2. Jan Stryjewski (1 w HM3)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x