Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trzecia wiktoria Grędzińskiego. Bracia na podium


sprtMławski kolarz Bartosz Grędziński wygrał kolejny wyścig na dystansie Mega w tegorocznym cyklu Mazovia MTB Marathon. W Olsztynie zostawił w tyle całą koalicję niezwykle mocnych rywali. Wśród nich byli inni nasi reprezentanci na czele z Michałem Różańskim.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tegoroczny cykl zbliża się do końca i wszystko wskazuje na to, że Grędziński nie będzie miał problemów z wygraniem kategorii MM1. Zdecydowanie w niej przewodzi, drugi w zestawieniu Cezary Florczak z Sochaczewa nie może się pochwalić tak spektakularnymi występami jak zawodnik Retro Rowery Duda Team.

W Olsztynie zanotował już trzecie zwycięstwo w sezonie na dystansie Mega. Wcześniej okazał się najlepszy w Mrozach i Piasecznie. Triumf w niedzielę 6 września zawdzięcza kapitalnemu finiszowi. Przejechał linię mety jak pierwszy, wyprzedzając miejscowego zawodnika Grzegorza Maleszkę o trzy setne sekundy. Na trzecim miejscu dojechał kolejny nasz kolarz Michał Różański.

Kolarze z powiatu mławskiego nie próżnowali także na innych dystansach. Bartosz Stryjewski wygrał kategorii wiekową FMO w wyścigu Fit, w zestawieniu generalnym był szósty. Natomiast jego młodszy brat Jan powalczył z powodzeniem na dystansie Hobby. Zajął drugie miejsce, przy okazji okazał się najlepszy wśród rówieśników.

W stolicy Warmii i Mazur nie zabrakło debiutantów. Swój premierowy wyścig w ramach cyklu zaliczyli Michał Chlastosz i Michał Rzepliński, zajmując odpowiednio 55. i 123. miejsce.

Wyniki
Mega (54 km): 1. Bartosz Grędziński (1 w MM1), 3. Michał Różański (2 w M1), 51. Michał Biranowski (11 w M1)
Fit (29 km): 6. Bartosz Stryjewski (1 w FM0), 18. Bartosz Pawłowski (4 w FM1), 55. Michał Chlastosz (18 w FM2), 64. Paweł Rudziński (23 w FM2), 111. Janusz Jastrzębowski (31 w FM3), 123. Michał Rzepliński (39 w FM2), 199. Sebastian Kwieciński (55 w FM3), 200. Klaudiusz Kwieciński (61 w FM2)
Hobby (7 km): 2. Jan Stryjewski (1 w HM3)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500