Tamka na podium. Żak czeka na wygraną
— 18/10/2019

Po wygranych derbach powiatu, reprezentanci Tamki Dzierzgowo awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Szans na kolejne punkty podopieczni Jacka Szypulskiego mieli szukać w rywalizacji z debiutantami z Cieksyna.
Dzierzgowianie byli faworytem batalii, ale musieli sobie radzić bez kontuzjowanych Tomasza Grzybowskiego i grającego trenera Jacka Szypulskiego. Na dodatek już w 11. minucie kontuzji doznał kolejny filar ofensywy, Łukasz Wójtowicz.
Gra w ataku była oparta na duecie Tomasz Dudziński – Michał Zbysiński. Niestety żaden z nich nie zdołał się przedrzeć przez defensywę Wkry. Obaj nie wykorzystali dogodnych sytuacji, na dodatek w końcówce Rafał Markiewicz trafił z kilku metrów w poprzeczkę. W efekcie pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.
Za to Żak Szreńsk czeka nadal na premierowy sukces w rozgrywkach. Z Gryfem Kownaty Żędowe się nie udało – stracone bramki na początku i na końcu spotkania sprawiły, że gracze kierowani przez Marka Dobrowolskiego polegli 0:2.
Gryf Kownaty Żędowe – Żak Szreńsk 2:0 (1:0)
Tamka Dzierzgowo – Wkra Cieksyn 0:0
Pozostałe wyniki VII kolejki: Orlęta – Olimp 3:1, Opia – Jutrzenka 2:2, Gladiator – Gumino 1:3
VIII kolejka (19-20 października): Żak – Gladiator (niedziela godz. 13), Jutrzenka – Tamka (niedziela godz. 13).
RS
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
Chorągiewkę połknął