Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

O tym się mówi w mieście. Cybersex po mławsku


cyberseks cybersex Mława nagie zdjęcia kompromitujące zdjęcia nauczyciela seks afera nasza mława naszamława nasza kochana Mława Mława Life życie erotyczne mławian To niewątpliwy mławski  hit ostatnich dni. W sieci pojawiły się nagie fotki, a wśród uczniów i nauczycieli opowiadana szeptem pikantna historia. Jej bohaterem jest jeden z mławskich pedagogów z jednej z mławskich szkół. Na udostępnionych podczas transmisji fotkach bardzo wyraźnie podniecony nauczyciel nie ma nic do ukrycia i nic zresztą nie ukrywa, a wręcz z dumą prezentuje. Czy sex-fotki upublicznili znajomi delikwenta, czy poszły w eter przypadkiem, trudno dokładnie orzec.

KSP Mława nabór

Wrażeniom z oglądania tych zdjęć towarzyszą różne komentarze, głównie te dotyczące rozmiaru. No i nie ma co ukrywać, różnica zdań jest tylko taka, czy jest to rozmiar XL czy XXL.  Tylko zazdrośni twierdzą, że to złudzenie, które stwarza perspektywa. Do tej transmisji zdjęć mogło dojść po tegorocznej studniówce, kiedy to ów macho był na niezłym melanżu. Znajomi bohatera tej opowieści twierdzą, że podteksty seksualne w prowadzonych z nim na facebooku konwersacjach wcale nie należą do rzadkości. Pasuje tu jak ulał osławiony bon-mot byłej posłanki Samoobrony, że widocznie też lubi sex jak koń owies.

Cybersex nie jest zjawiskiem nowym czy nieznanym. Od czasu wejścia w życie technologii, które umożliwiają przesyłanie intymnych zdjęć czy filmików upłynęło już wiele wody w Seraczu. Ale cóż tu pisać o intymności. Mniej lub więcej zawoalowane treści odwołujące się do naszej wyobraźni wręcz bombardują nas na co dzień w reklamowych billboardach i spotach, nie mówiąc już o pornografii w czystej postaci. Seksualność wpisana jest nieodłącznie w życie człowieka, niezależnie czy jest nauczycielem, policjantem, politykiem, gangsterem, czy zwykłym Kowalskim. Z tym każdy, lepiej lub gorzej radzić musi sobie sam. Gdy sobie nie radzi, powinien poszukać specjalistycznej pomocy.

Opisana wyżej historia wcale nie jest zupełnym wyjątkiem. Prasa pisała o przypadku nauczycielki z Puław, która rozbierała się przed kamerką na nocnym dyżurze, czy panu od informatyki z Pomianowa, do którego uczennice miały wysyłać zdjęcia w bieliźnie. To świat dorosłych. Cienka granica dzieli go jednak od świata nastolatków, gdy nauczyciel jest nieodpowiedzialny. Ta granica jednak być powinna. W mławskim przypadku to raczej pewne, że te fotki trafiły również do młodzieży.Ciekawe co czuje teraz pedagog i wychowawca, gdy staje na lekcji przodem do klasy? Wstyd, że może ktoś z obecnych widział go w pełnej krasie? A może jest z tego dumny? Nie idźmy jednak w takie dywagacje, nie doprowadzą nas do  żadnych pewnych ustaleń. I na pewno nie wyciągajmy z tego krzywdzących wniosków odnośnie całego środowiska nauczycielskiego. Tu opisuję konkretny przypadek.

A jakie z tej historii wnioski? Każdy zapewne będzie miał inne. Żeby odwołać się do czarnego humoru: na pewno ważne jest, żeby wiedzieć do czego służą w telefonie różne przyciski i funkcje.

ZygZak

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

149 - liczba komentarzy w artykule "O tym się mówi w mieście. Cybersex po mławsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
amfa
Gość

kolesiostwo.Ciekawe skąd miał towar?

noris
Gość

Podaj się do dymisji,gdzie twój honor?

segal
Gość

Czy kuratorim ma coś do powiedzenia ,czy dalej rządzi starostwo i P ani……….6j4F
Bez honoru i wstdu kto go pilotuje?

uczeń
Gość

Jaką szpilę ,niech bydła jawnie nie robi [wymoderowano] i nie będą pisać.Nikt tu nie wymyśla .Wszystkie komentarze są jak najbardziej prawdziwe.Najlepiej pod dywan.Chcą szeksować niech to robią gdzie indziej ,i dyskretniej i pomyślą o swoich dzieciach i konsekwencjach.

Emeryt
Gość

Reasumując wszystko co jest zawarte w artykule oraz komentarzach: u siebie szamba wylanego nikt nie dostrzega, u kogoś paproch na dywanie irytuje. Jakże to dla nas Polaków normalne.

wpDiscuz