Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Do Polski nadchodzi fala mrozu


Do Polski nadchodzi fala mrozu powrót zimy pogoda mróz

fot. Pixabay

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Synoptycy ostrzegają – do Polski nadchodzi fala mrozów. Choć wydawałoby się, że zima chyli się ku końcowi, po 20 lutego do kraju zacznie napływać zimne powietrze z głębi Rosji, a temperatura systematycznie będzie spadać. 

Według prognoz TVN Meteo pierwsza fala mrozu ma dotrzeć do Polski około 21 lutego. W tym czasie możemy spodziewać się także opadów śniegu. 25 lutego Polska znajdzie się pod wpływem mroźnego skandynawskiego wyżu – wtedy temperatura w nocy spadnie nawet do -20 stopni Celsjusza. Najzimniej ma być na południu i wschodzie naszego kraju. Jest duże prawdopodobieństwo, że niskie temperatury będą nam towarzyszyły przynajmniej do marca.

źródło: TVN Meteo/onet.pl/oprac.red

Zobacz także…

To nie jest najlepszy czas na bieganie w Mławie!

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500