Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

St. asp. Krzysztof Staśkiewicz i mł. asp. Damian Wyroda to najpopularniejsi dzielnicowi roku 2017


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Laureatami konkursu  Najpopularniejsi  Dzielnicowi roku 2017, ogłaszanego już po raz dziewiąty przez mławską komendę policji zostali: na terenie miasta –  st. asp. Krzysztof Staśkiewicz (434 głosy), na terenie gmin powiatu – mł. asp. Damian Wyroda (301 głosów). Pierwszy z nich jest dzielnicowym dzielnicy nr  3 w Mławie, drugi  terenu gminy Szydłowo.

Konkurs trwał od 3 do 31 stycznia. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów. Laureatami konkursu mogło zostać tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Po raz drugi w historii, konkurs na terenie pow. mławskiego odbywa się w formie plebiscytu na facebooku. Zainteresowani mogli także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres mławskiej komendy. W głosowaniu wzięło udział  3 183 internautów.

Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa, oto niektóre z nich, w tym także humorystyczne:

Dzielnicowy Mariusz Sikora
„Najlepszy dzielnicowy popiera Zarząd Osiedla nr 15 Młodych”

Dzielnicowy Wiesław Nowakowski
„Super Policjant, bardzo inteligentny, uprzejmy, profesjonalista !!!

Dzielnicowy Arkadiusz Rudnicki
„Świetna współpraca z Gminną Komisją Bezpieczeństwa i P/poż, oraz z działaniami profilaktycznymi naszego PaTPORTU”

13 lutego, w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się krótkie podsumowanie konkursu. Dyplomy, nagrody i gratulacje laureatom konkursu przekazali komendant insp. Artur Ryfiński, starosta Włodzimierz Wojnarowski, burmistrz Sławomir Kowalewski i wójt gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski.

W jaki sposób najpopularniejsi dzielnicowi zapracowali na uznanie mieszkańców ? – jak zgodnie podkreślają, to dzięki zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów mieszkańców i zrozumieniu  potrzeb społecznych  dotyczących bezpieczeństwa. Ważny jest też uśmiech, życzliwość, zwykła rozmowa, umiejętności słuchania. Służba obchodowa ma ogromne znaczenie – kiedy można podejść i porozmawiać z mieszkańcami, zapytać o bieżące sprawy na osiedlu – o to czy sąsiad już nie dokucza, czy nikt obcy nie kręci się pod blokiem itp.  Dzielnicowi dziękują za wszystkie „polubienia” –  to dla nich duża motywacja do dalszego działania. Gratulujemy.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "St. asp. Krzysztof Staśkiewicz i mł. asp. Damian Wyroda to najpopularniejsi dzielnicowi roku 2017"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Przewodniczący
Gość

GRATULACJE dla pana Sikory. Bardzo dobry dzielnicowy. Wspiera Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych

wpDiscuz