Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Walentynki w kinie? Ostatnie wolne miejsca na „Nowe Oblicze Greya”


Chętnych na spędzenie walentynkowego wieczoru w mławskim kinie nie brakuje. Są jeszcze wolne miejsca na „Nowe Oblicze Greya”, choć lepiej się pośpieszyć. 

Przypomnijmy, w walentynki Kino Kosmos zaprasza na trzecią część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek; najszybciej sprzedająca się książka w historii) – trylogii autorstwa E.L. James „Nowe oblicze Greya”.

Tego dnia wyświetlone zostaną dwa seanse: o 17:00 i 19:15, a goście zostaną pożegnani słodkim upominkiem. Jak można zobaczyć na stronie kina, większość miejsc została już zarezerwowana. Bilety do nabycia w kasie lub na stronie kina.

Przejdź na stronę kina…

 red.

Zobacz także…

 

Repertuar kina na luty. Zobacz zwiastuny!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl