Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4


Maturzyści Zespołu Szkół nr 4 swój bal studniówkowy rozpoczęli staropolskim polonezem. Nie zabrakło też kwiatów i podziękowań dla nauczycieli, wychowawców i rodziców.Zanim ten wyjątkowy bal na dobre się rozpoczął, maturzyści zatańczyli jeszcze wspólnie z gośćmi walca, który niejako stanowił zamknięcie oficjalnej części, a równocześnie był zachętą do dalszej zabawy. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "To wasz wieczór. Studniówka Zespołu Szkół nr 4"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

No to łyżka dziekciu
Jaki był cel wizyty pana burmistrza
Czy chodzi o to ze ci młodzi mieszkancy wlasnie ukonczyli 18 lat ?

mławiani 1
Gość

Jak zdążyłem zauważyć na zdjęciach, to jednak KRYTYKA NIE IDZIE W LAS–TYLKO W NAS. Czyż nie jest to prawdą Szanowny Panie Burmistrzu /ten krawat wygląda o wiele lepiej/ wychodzi na to że ogląda Pan portale a zwłaszcza codziennik.pl, co wychodzi tylko Panu na dobre.

A.K.
Gość

Śliczne dziewczyny, przystojni chłopcy, przepiękne tradycyjne stroje. Właśnie tak powinna wyglądać młodzież na balu studniowkowym w każdej szkole. Szyk i elegancja.

wpDiscuz