Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zderzenie vectry z octavią na Padlewskiego


Dziś około godziny 16:30 na ulicy Padlewskiego doszło do zderzenia opla vectry ze skodą octavią. W zderzeniu pojazdów jedna osoba została ranna. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł ją do szpitala.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy jeszcze przed przybyciem pogotowia udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Zderzenie vectry z octavią na Padlewskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Stasiek
Gość
Brak planu zagospodarowania miasta sprawia, że każdy może budować co chce. W miejscu domku jednorodzinnego zamiast nowego domku powstał blok wielorodzinny. Taki budynek powinien mieć swoje miejsca parkingowe, ale tego brak i lokatorzy parkują na ulicy. Ul. Padlewskiego w tym obszarze jest ulicą nieprzejezdną, a wyjeżdżający z ul. 80 PP mają bardzo ograniczoną widoczność, bo po lewej stronie stoi kilka lub nawet kilkanaście samochodów. Podobnie jest na ul. Lelewela, Wójtostwo a za chwilę będzie tak na ul. Warszawskiej, gdy zostanie ukończony nowy blok. Miasta sąsiednie maja plany a Mława nie. Problem będzie narastał. Gdyby był ten plan nie powstałyby takie… Czytaj więcej »
Piotr
Gość

Brak planu = wiecej kasy pod stolem, bo wystarcza warunki zabudowy. I mozna mieszkancom wlazic z blokami na glowe. Poczekajcie, jeszcze zostaje ul. Smolarnia, Zabrody, Plocka… A na ul. Padlewskiego to nalezaloby postawic projektanta i osobe odpowiedzialna za debilna przebudowe tej ulicy do przepuszczania samochodow. Tam tylko patrzec jak dojdzie do czolowego zderzenia i kolejnej tragedii

gall
Gość

Niestety Ul. Padlewskiego, Zwirki budowane byly w podobnym stylu..

Fakt
Gość

Efekt gapiostwa i oczywiscie waskiej drogi poobstawianej parkujacymi autami.

wpDiscuz