Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ponad pięć godzin strażacy gasili pożar w Wiśniewku


fot. ilustracyjne

Ponad pięć godzin strażacy prowadzili działania, aby ugasić nocny pożar samochodowych karoserii oraz opon w miejscowości Wiśniewko. Pożar powstał prawdopodobnie na skutek podpalenia. Dziś nad ranem straż pożarna ponownie otrzymała wezwanie do pożaru w tym samym miejscu.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy 7 lutego o godzinie 22:54. W miejscowości Wiśniewko doszło do pożaru składowanych karoserii pojazdów samochodowych i opon. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy: jeden z JRG Mława oraz jednostka OSP. Działania gaśnicze trwały 5 godz. 24 min. Do pożaru doszło najprawdopodobniej na skutek podpalenia. Ostateczną przyczynę ustala policja – informuje mł. bryg. Tomasz Podgórski rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Zobacz także…

Wywrócony TIR na „siódemce” za Strzegowem

Nocny karambol w centrum Mławy

U trzydziestopięcioletniego mieszkańca Mławy znaleziono 1,5 kg narkotyków

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl