Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Internauci zidentyfikowali sprawców kradzieży perfum i telefonów


Dzięki reakcji anonimowych osób, które po publikacji zdjęć sprawców kradzieży, zareagowały i przekazały informację policji, zatrzymano dwóch sprawców. Odzew internautów na policyjny apel do świadków był natychmiastowy. Mławska policja dziękuje za pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanych.

Do kradzieży doszło na terenie Mławy, w połowie stycznia br. Sprawcy kradli m.in. perfumy oraz telefony komórkowe. Prowadzący postępowanie policjanci zdecydowali o publikacji wizerunku złodziei,   których zarejestrował kamery monitoringu. Krótko po publikacji odpowiedzieli użytkownicy facebooka, którzy odczytali posty. Przekazane informacje pozwoliły na zatrzymanie dwóch osób. Jeden z nich to 17- latek, przebywający na terenie Ostródy, który dokonał kradzieży w drogerii na terenie Mławy. Drugi z zatrzymanych to 26-letni mieszkaniec Żuromina. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, dokonanych w dwóch marketach w Mławie. Trwają czynności policji.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz