Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Czad w bloku na Brukowej. Strażacy dotarli na czas


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

fot. ilustracyjne

Niedużo brakowało, aby znów doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Tym razem sytuacja miała miejsce 7 lutego w budynku wielorodzinnym na ulicy Brukowej.Strażacy jednak dotarli na czas.

– Wezwanie otrzymaliśmy 7 lutego o godzinie 17:27. Na miejscu w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym na ulicy Brukowej w Mławie strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla na poziomie 21 ppm. Nie było osób poszkodowanych i działania straży sprowadziły się do przewietrzenia pomieszczeń i zbadania stężenia tlenku węgla. Przyczyną obecności tlenku węgla w powietrzu była najprawdopodobniej niesprawność przewodów kominowych. Lokal ogrzewany był za pomocą pieca węglowego. Strażacy zakazali używania pieca do momentu wykonania  kontroli szczelności układu kominowego – informuje mł. bryg. Tomasz Podgórski rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz