Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

U trzydziestopięcioletniego mieszkańca Mławy znaleziono 1,5 kg narkotyków


Fot. KPP Mława

To kolejny cios dla narkotykowego biznesu w Mławie. Działania operacyjne mławskich kryminalnych i prokuratury doprowadziły do ujawnienia na terenie posesji jednego z mieszkańców Mławy 1,5 kg środków odurzających i substancji psychoaktywnych. 35-letni Grzegorz U. został  5 lutego zatrzymany, następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

– Zatrzymanie 35-letniego mieszkańca Mławy Grzegorza U. to rozwinięcie czynności mławskiej policji z grudnia ub. roku, kiedy to u Krzysztofa M. ujawniono ok. 1 kg narkotyków. Działania operacyjne funkcjonariuszy KPP Mława doprowadziły do zatrzymania kolejnych podejrzanych i znalezienia znacznej ilości środków odurzających. Podczas zatrzymania Grzegorza U. został też zatrzymany 38-letni Igor S., u którego znaleziono niewielką ilość narkotyków. Ten ostatni podejrzany, po postawieniu mu zarzutów został zwolniony – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Zobacz także:

Mława. Zabezpieczyli narkotyki warte ponad 37 tys. zł. Zatrzymano 40-letniego mężczyznę

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl