Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Oto najlepsze drużyny II kolejki ligi Urzędowej


W poniedziałek została rozegrana grupa A. W pierwszym meczu Miejski Dom Kultury uległ po wyrównanej walce ekipie Urzędu Miasta 431do 456. W drugim meczu doszło do dużej niespodzianki, gdyż obrońcy tytułu Gmina Wieczfnia Kościelna uległa bardzo dobrze grającej w tym dniu drużynie z Urzędu Pracy. Do wygranej przysłużyła się Grażyna Han rzucając dla swojego zespołu 153 punkty.

Zespół ekonomika pomimo osłabienia gładko poradził sobie z kobietami z MPS 4I  wygrywając 515 do 311 i tym samym objął prowadzenie w grupie A. W ostatnim pojedynku tej grupy Adwokaci wygrali swój pierwszy mecz w rozgrywkach ze Szkołą Podstawową nr 3 – 409 do 363.

W grupie B po dwóch kolejkach dobrze prezentuje się Gmina Lipowiec Kościelny, która wygrała swój drugi mecz pokonując tym razem zawodniczki z przedszkola z ulicy Hożej 524 do 445. Do bardzo wyrównanego pojedynku doszło pomiędzy SP4 a MPS4 II. Obydwa zespoły reprezentują same kobiety, więc emocji i świetnego dopingu w tym meczu nie mogło zabraknąć. Końcówka tego spotkania należała do pań z SP4 które ostatecznie wygrały 458 do 401. W ostatnim meczu tej grupy srebrni medaliści ubiegłorocznej edycji Sąd Rejonowy wysoko wygrał w swym pierwszym meczu z SP2 603 do 513. Był to najlepszy wynik drużynowy tej grupy.

W grupie  C Sanepid, który w ostatniej chwili musiał wycofać się z rozgrywek, zastąpił zespół z Wydziału Komunikacji, który w swym pierwszym meczu musiał uznać wyższość drużyny z Lipowca Kościelnego GCKSiR. Świetną dyspozycją w tym dniu wykazała się Karolina Chojnacka,   która rzuciła 161punktów i tym samym uzyskała najlepszy wynik kolejki. W kolejnym meczu Urząd Skarbowy miał szansę zrewanżować się ekipie Mławskiej Hali Sportowej za ubiegłoroczny mały finał. Wówczas lepsi okazali się zawodnicy MHS i to oni zdobyli trzecie miejsce. W tym roku rewanż udał się, gdyż to US wygrał 586 do 533 i to ekipa Urzędu Skarbowego objęła prowadzenie w grupie C. Być może dojdzie do ponownego spotkania między tymi drużynami w fazie pucharowej.

Źródło i fot: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl