Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Okradali sklepy spożywcze. Zobacz nagranie


Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży, do których doszło w ostatnich dniach w sklepach przy ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków.

Jak wynika z ustaleń policjantów, dwaj młodzi mężczyźni działali razem. W dniu 5 lutego br. około godz. 19:30 w sklepie spożywczo-przemysłowym ukradli artykuły spożywcze za kwotę ponad 600 złotych. Były to słodycze m.in. czekolady, bombonierki i cukierki. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei jednocześnie zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Informację można przekazać anonimowo dzielnicowemu lub pod nr 23 673 12 00, 23 673 12 98 lub 997.


źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz