Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nocny karambol w centrum Mławy


Wczoraj wieczorem, około godziny 23 w samym centrum miasta doszło do zderzenia aż trzech aut: busa Ford Transit i samochodów osobowych –  Toyoty Avensis i Audi A4. Na szczęście nikt  z kierujących nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów wpłynęło o godz. 22:49. Do działań ratowniczych zadysponowano dwa zastępy JRG Mława. Nikt z kierujących nie odniósł obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i doświetlenie terenu. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przebieg – podaje mł. bryg. Tomasz Podgórski rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl