Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Henryk Antczak odwołany. Justyna Lewandowska nowym skarbnikiem


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Wiadomości z ostatniej chwili.  To co w porannej publikacji zapowiedział Codziennik Mławski znalazło potwierdzenie w przebiegu sesji rady miasta. Większość radnych zagłosowała za odwołaniem Henryka Antczaka z funkcji skarbnika miasta, jak też prawie wszyscy opowiedzieli się za kandydaturą nowej skarbnik, zaproponowanej przez burmistrza. Tę funkcję od 12 lutego obejmie Justyna Lewandowska, pracownik wydziału budżetowego.

 – Łatwiej zmienić skarbnika, niż budżet. Najgorszą cechą szefa jest pamiętliwość. Panie burmistrzu, tego egzaminu Pan nie zdał, oczywiście w moim odczuciu – powiedział Henryk Antczak.

– Dziękuję za te lata wspólnej pracy, dzięki której mogłem pana dogłębnie poznać. Nasza ocena jest rozbieżna. To co się wydarzyło za sprawą korespondencji kierowanej przez pana skarbnika popsuło wizerunek naszego miasta w skali regionu – powiedział m.in. burmistrz Sławomir Kowalewski.

Szczegółowa relacja z przebiegu sesji pojawi się wkrótce.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

60 - liczba komentarzy w artykule "Henryk Antczak odwołany. Justyna Lewandowska nowym skarbnikiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Danuta
Gość

Hipokryzja i zaklamanie to jedyne cechy politykow.Kazdy z nich jest siebie wart.Kolesiostwo i kretactwa.A traca na tym mieszkancy.Radni ciesza sie z byle ochlapa ,bo niestety nie ma za bardzo w kim wybierac.Ale koniec przyjdzie do kazdego,nie bedzie juz nastepnych kadencji.Byc moze,ze tylko calkowita wymiana kandydatow,zupelnie nowych,mlodych,z glowami pelnymi pomyslow i odwaga pozwoli na eliminacje patologii i innych histori.Apel do ludzi,nie kierujcie sie tym co obiecuja,lecz tym co Ci ludzie robia dla innych,nie dla siebie.

JFK
Gość

Kazdego dnia z kasy miasta na obsługę naszego zadłużenia wypłacana jest równowartość niezłej miesiecznej pensji
W wyxsokosci ok 2500 zł

Janusz z Grażyną
Gość

A kto to ta pani????????????????????????

gość
Gość

ta pani , to Pani Skarbnik

JFK
Gość

Nie bronie antczaka. Cale to towarzystwo jest siebie warte razem bawili sie w te klocki i doskonale wiedzieli co robią a ze sie popsztykali
Szkoda ze my na tym tracimy
OBSŁUGA DŁUGU KOSZTUJE NAS ROCZNIE NIEMAL 1 000 000 ZŁ
Tylko obsługa nie spłata

Jarząbek
Gość

Panie Antczak, nie przepadam za Panem już od momentu jak pan poprowadził rozgrywkę z poprzednim burmistrzem.
Widzi pan – karma wraca.
Tak samo karma wróci do obecnego burmistrza za to jak rozstaje się ze swymi podwładnymi.
Sytuacja jest bardzo nieprzyjemna i zostawia po sobie fetor.

Pan, Panie Antczak, wyhodował żmiję na własnym łonie – tak to się chyba mówi.

Jarząbek
Gość

Tak samo karma wróci do obecnego burmistrza za to jak rozstaje się ze swymi podwładnymi.
Muszę dodać, że nie tylko za to, również za to jak traktuje nas mieszkańców, za jego starania w celu utopienia miasta, za jego stosunek do przeciętnego Kowalskiego, za bezmyślne trwonienie naszych pieniędzy itd. oj dużo by tu pisać.

wpDiscuz