Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Sukces Adama Wojtali w konkursie historycznym


W styczniu 2018 r. w Ciechanowie odbyły się eliminacje rejonowe XXIII ogólnopolskiego konkursu historycznego im. Marka Gajewskiego –  Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. Tegoroczna edycja nosi tytuł O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

W konkursie brało udział dwoje uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, a jeden z nich, Adam Wojtala, uczeń klasy V C, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Warszawie. Opiekunem Adama jest pan Robert Pietrzak, nauczyciel historii. Adamowi i p. Robertowi życzymy powodzenia i awansu do etapu centralnego.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl