Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Kuba Michalski zaśpiewa ballady Cohena. MBP zaprasza na walentynkowy koncert


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie zaprasza na walentynkowy koncert Kuby Michalskiego. W programie koncertu usłyszą Państwo kilkanaście piosenek znakomitego kanadyjskiego poety i pieśniarza Leonarda Cohena, w polskich tłumaczeniach, w tym oczywiście „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”, uzupełnionych kilkoma kompozycjami Kuby Michalskiego do wierszy wielkich polskich poetów.

Kuba Michalski  jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Nagrał pięć płyt z zespołem „Cotton Cat” i cztery albumy solowe. Był wielokrotnie nagradzany: m.in. w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Występuje solo, akompaniując sobie na gitarze.

 Zapraszamy do posłuchania w internecie (na YouTube) jego piosenek:

Daremne żale (Asnyk)                     https://youtu.be/xhq1ayIwZzI

Deszcz jesienny (Staff)                   https://youtu.be/bUJIRPBHyws

Dziewczyna (Leśmian)                    http://youtu.be/W0DxTpeDqCI

źródło:MBP w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz