Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policjanci uratowali mieszkańców bloku, w którym wybuchł pożar


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Ciechanowscy policjanci przed przybyciem straży pożarnej pomagali gasić ogień, który powstał przed drzwiami mieszkania w domu wielorodzinnym. Gdy było to możliwe, wyprowadzili ze środka mieszkańców, którym mogło zagrażać niebezpieczeństwo. Teraz policja wyjaśnia okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 23 stycznia około godz. 21:50 w Ciechanowie w jednym z domów wielorodzinnych przy ul. Sienkiewicza. Policjanci byli na miejscu jeszcze przed przybyciem Straży Pożarnej. Na korytarzu powstało duże zadymienie, które utrudniało ewakuację a ogień uniemożliwiał wydostanie się osób przebywających w mieszkaniu. Funkcjonariusze, którzy byli pierwsi na miejscu zdarzenia rozpoczęli ewakuację budynku oraz usiłowali gasić ogień. Gdy ogień został stłumiony, policjanci pomogli mieszkańcom uwięzionym w środku bezpiecznie wydostać się na zewnątrz. Po chwili na miejscu pojawiła się straż pożarna. Jednej osobie pomocy udzieliła załoga karetki pogotowia.  Dzięki działaniom funkcjonariuszy podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

źródło: kom. Jolanta Bym KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Policjanci uratowali mieszkańców bloku, w którym wybuchł pożar"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rafi
Gość

Brawo dla policjantów!
Ludzie jak zwykle nie obchodzi że Policja pomaga lepiej byłoby „policjanci spalili mieszkańców”

wpDiscuz