Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Potrącenie rowerzysty na ulicy Warszawskiej


Dziś około godziny 9:30 kierowca samochodu dostawczego marki Mitsubishi potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych prowadząc rower. Poszkodowanego rowerzystę karetka pogotowia odwiozła do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Zobacz także…

Na drogach ślisko! Dachowanie na Marszałkowskiej

Mława. Kombinował z kartą czasu pracy dostał ogromny mandat

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
marek

Pada jakaś marznąca kaszka, jest ślisko, służby nie posypały, pewnie przy szybko lub przy gapienie się kierowcy bo autko przejechało sporo za pasy no i mamy potrącenie oby nie groźne. Panowie i Panie kierowcy jak i Państwo piesi mamy to co mamy na drogach i ulicach, uważajmy jedni jak i drudzy bo nie ważne, że mam pierwszeństwo czy jestem na pasach tu chodzi o nasze życie i zdrowie.

Mławianka

Bardzo dobrze napisane. Niech obie strony uwazaja bo często piesi wchodza na pasy przed samym autem a w takich warunkach ciężko przyhamowac

Mławianka 1

Popieram w 100%. Uważajmy i szanujmy się nawzajem