Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Potrącenie rowerzysty na ulicy Warszawskiej


Dziś około godziny 9:30 kierowca samochodu dostawczego marki Mitsubishi potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych prowadząc rower. Poszkodowanego rowerzystę karetka pogotowia odwiozła do szpitala.

red.

Zobacz także…

Na drogach ślisko! Dachowanie na Marszałkowskiej

Mława. Kombinował z kartą czasu pracy dostał ogromny mandat

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Potrącenie rowerzysty na ulicy Warszawskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Pada jakaś marznąca kaszka, jest ślisko, służby nie posypały, pewnie przy szybko lub przy gapienie się kierowcy bo autko przejechało sporo za pasy no i mamy potrącenie oby nie groźne. Panowie i Panie kierowcy jak i Państwo piesi mamy to co mamy na drogach i ulicach, uważajmy jedni jak i drudzy bo nie ważne, że mam pierwszeństwo czy jestem na pasach tu chodzi o nasze życie i zdrowie.

Mławianka
Gość

Bardzo dobrze napisane. Niech obie strony uwazaja bo często piesi wchodza na pasy przed samym autem a w takich warunkach ciężko przyhamowac

Mławianka 1
Gość

Popieram w 100%. Uważajmy i szanujmy się nawzajem

wpDiscuz