Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ludziom to nie służy, a pieniądze są wydane


Mieszkańcy okolicznych ulic wielokrotnie zwracali się o oświetlenie kilkusetmetrowego odcinka ulicy Przemysłowej, pomiędzy ulicą Piłsudskiego a Sokalskiego. Gdy wreszcie kilka dni temu doczekali się montażu dosłownie jednej dodatkowej oprawy oświetleniowej, okazuje się, że została zamontowana tak, że oświetla drogę dojazdową do prywatnej firmy, którą mieszkańcy nigdy nie chodzą. Taką bezmyślnością oburzona jest mieszkająca tam pani Marta Obrębska.

– Kilkakrotnie zwracaliśmy się jako mieszkańcy o oświetlenie tego odcinka od ulicy, bo tu jest ciemnica. Po naszych kilkuletnich prośbach zamontowano nam latarnię oświetlającą. Ale jak? To jakiś nonsens. Ja nie byłam w domu,  gdy przyjechali zamontować. Dopiero wieczorem córka mówi: „mama, mamy latarnię”. Więc wyszłam do wyjścia, popatrzyłam i mówię: „ jak było ciemno, tak i jest ciemno”. Jakiej to trzeba bezmyślności, żeby tak zamontować lampę. To chyba dla przedsiębiorcy jest zrobione. Gdyby jeszcze ta latarnia była zamontowana na rogu ulicy Czechowskiej, to coś by to dało. Nie dopytałam jeszcze kto podjął taką decyzję. Jak to zobaczyłam to śmiech mnie ogarnął. Ludziom to nie służy, a pieniądze są wydane – opowiada pani Marta Obrębska.

– Ja nie twierdzę, że burmistrz nas ignoruje. Gdy zwracam się osobiście, stara się zawsze jakoś załatwić sprawę, ale ci pracownicy robią mu czarną robotę – dodaje.

Pani Marta od niemal sześćdziesięciu lat mieszka na tej ulicy. Ma jednak porównanie jak wygląda oświetlenie na innych ulicach miasta.

– To najstarsze osiedle na Wólce, mieszkam tu od 1960 roku, ja tu wszystko znam. Szlag mnie trafia, gdy na takiej ulicy Narcyzowej, gdzie ulica nie jest dłuższa jak ta, a tam jest siedem latarni!  Czy dlatego, że na jednym rogu mieszka pani radna Bieńkowska, a na drugim siostra pani Aptowicz?- pyta pani Marta.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

19 - liczba komentarzy w artykule "Ludziom to nie służy, a pieniądze są wydane"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mlichal
Gość

Pani Marcie również nie pasuje parkowanie na chodniku strasznie się zbulwersowala jak wyjechałem dwoma kołami na ten chodnik

Anonimowo
Gość

Pani Marcie również nie pasuje parkowanie na chodniku strasznie się zbulwersowala jak wyjechałem dwoma kołami na ten chodnik

Zaintrygowany
Gość

Pani Marto, gdzie zamierza Pani kandydować do Rady Moasta czy na przewodniczaca zarzadu osiedla?? Wszyscy wiwdza ze jesy pani kłótliwa osobą i nigdy nic pano nie pasuje. Widac by to chociaz po tym zgloszeniu do mediów sprawy 1 lampy haha. Nie zadała sobie pani trudu spytania w um czy to na pani wniosek czy to juz wszystko czy ktos tam chcial. Ale powiadomic codziennik juz pani szybko nr znalazla. Pożal sie Boże nad takimi krzykaczami, których w kraju niestety sporo mamy.

Jan
Gość

Nie jestem zaskoczony, że burmistrza przeciwnicy będe atakować przy kazdej okazji – w koncu rok wyborczy i kilku ambitnych pieniaczy ma ambitne plany. Niech piszą, a mądrzy niech pamiętają po co oni to robią.

Z R ..
Gość

I niech pamietaja kto trwoni ich pieniadze
Mnie też nie dziwi ze. Czesc ludzi na glowie stanie i w tył… Wejdzie byle tylko intratne stołki zachowac

Observer
Gość

Jan – dołącz do morsów, jak wejdziesz do zimnej wody, to może bardziej realnie spojrzysz na działania obecnego burmistrza.
Tu nie chodzi o rok wyborczy, tu chodzi o ciągłe mydlenie ludziom oczu, a to już się ciągnie prawie 12 lat.
Tego już naprawdę dosyć.
Miarka się przebrała.
Jak to mówią: nosił wilk razy kilka, w końcu ponieśli wilka 😀

Nieznajomy
Gość

Pani Marto pani to nic nie będzie pasowało ,co by nie zrobił to będzie źle, bo nie po pani myśli.

wpDiscuz